Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

1 minute ago, cedo said:

 

normalno, kad se plasi za svoj zivot sad

 

Nece on da rikne. Njega prate 24h lekari i ima da ga kljukaju konjskim dozama vitamina za jaci imunitet ako ima virus. Tesko da ce neki predsednik od virusa da zglajzne.  Radi se o izborima u novembru.

Link to comment

sad ga smiruju gospodine predsedniče stavićemo vas u respirator koji se nalazi u respiratoru koji se nalazi u hiperbaričnoj komori koja se nalazi pod zvonom napunjenim najčistijim čortanovačkim vazduhom

Link to comment
Just now, pasha said:

 

Nece on da rikne. Njega prate 24h lekari i ima da ga kljukaju konjskim dozama vitamina za jaci imunitet ako ima virus. Tesko da ce neki predsednik od virusa da zglajzne.  Radi se o izborima u novembru.

 

kasno je/ce on proglasio/ti vanredno stanje da bi spasio izbore

amerika ce da place mnogo gore od italije i spanije

steta je napravljena

 

koliko godina ima ? ... njemu sada srce treperi

Link to comment
1 minute ago, cedo said:

 

kasno je/ce on proglasio/ti vanredno stanje da bi spasio izbore

amerika ce da place mnogo gore od italije i spanije

steta je napravljena

 

koliko godina ima ? ... njemu sada srce treperi

 

Ima dovoljno da bude ozbiljno ugrozen. Ali Bajden i Sanders su u slicnim godinama.

Stete ce sigurno biti ali nije isto kako se ponasa sada u krizi. Ovo mu dodje kao neka vrte ratne situacije. Tu moze biti pokojnik ili pukovnik.

Link to comment
22 minutes ago, Lancia said:

U Spaniji proglaseno v.stanje na 15 dana, niko btw, nema pojma koje ce se mere sprovoditi, jer je svakom autonomnom delu izgleda ostavljena sloboda u izboru mera. Prilicno konfuzno. Na kanarima se od jutros suska, da ce biti zatvoreni svi ugostiteljski objekti.

Inace 62 zemlje su sprovele odredjen vid  mera prema putnicima koji dolaze iz Spanije, Srbije nema medju njima.

 

To se prica i kod mene. Danas su u vreme rucka svi u kraju bili prilicno popunjeni. Po prodavnicama nestalo ocekivanih namirnica - brasna, sira, mesa, paste, konzervi, tegli. Bas se ispraznilo. I nema mnogo ljudi na ulici, mozda 10-20% uobicajenog fluksa.

Link to comment
1 minute ago, chandra said:

I nema mnogo ljudi na ulici, mozda 10-20% uobicajenog fluksa.

 

to nekretanje je dobra ideja. sad bi bilo idealno zabiti se kući igrati igrice, gledati filmove, čitati knjige

ali imam dijete od 3,5 godine koje bi prolupalo duže od 24h u zatvorenom prostoru

Link to comment
1 hour ago, Ravanelli said:

 

nije. u stvari index i nije neki izvor, na guardianu nema ništa

pratim ja to pomno, ali nema još nikakve vesti koja to nedvosmisleno kaže i da je proverena

 

Ono sto je sam Bolsonaro rekao jeste da se testirao. Jos uvek se ne saopstavaju rezultati.

Link to comment
2 minutes ago, Arkadija said:

Ko je zakačio virus i gde to čitate?

bolsnaro, brazilski šešelj potvrđeno pozitivan

bio za vikend kod trampa, slavio se rođendan nove milf žene trampovog starijeg sina

i onda se neki neljudi nadaju da će virus dalje da se prenese

Edited by Ravanelli
Link to comment
1 minute ago, Budja said:

 

Ono sto je sam Bolsonaro rekao jeste da se testirao. Jos uvek se ne saopstavaju rezultati.

potvrđeno druže.

radio 2 testa. u prvi nije poverovao. u drugi jeste.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...