Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

sad gledao na rts. od 25 testiranih, 5 pozitivnih. ne znam koliko je prethodnih dana bilo testiranih, ali meni deluje da je ovo bas mali broj testiranih.

Link to comment

10 i 11 mart nisu vladini za poređenje sa ostalim danima, jer 10. nisu stigli podaci iz Lombardije, a 11. su dodati. Ako 12/11 poredimo sa 9/8 mart rast u procentima jeste manji 21 umesto 24 ali manja i baza...

Link to comment

https://www.google.com/amp/s/www.kurir.rs/amp/3426403/bili-smo-srecni-sto-smo-sa-cerkom-a-onda-sok-ispovest-majke-zene-iz-svajcarske-koja-je-donela-virus-korone-u-nis

 

Ovde jasno pise da su roditelji zene iz Svajcarske izolovani, da im je jasno da imaju virus, ali nisu testirani. Znaci da nisu ukljuceni u broj od 25 zarazenih. Sigurno ima jos takvih slucajeva.

Edited by vojiste
Link to comment
3 hours ago, Filozof manijak said:

Meni je zapadnjačka mantra da se ekonomija mora vrteti bez obzira na sve mnogo strašnija od kineskog totalitarnog sistema. 

 

+1

Link to comment
1 minute ago, borris_ said:

Italija presle 1000 mrtvih :(

 

Jos je vise zabrinjavajuce da je to na 15k zarazenih. Dakle prelazi smrtnost 6%. Samo neka ze zarazi 5% italijanske ukupne populacije na ovu stopu smrtnosti to izadje 150k mrtvih.

Katastrofa!

Link to comment

"Kоронавирус ће се наредних недеља и месеци ширити великом брзином и инфицираће се две трећине грађана. На томе се ништа неће променити ни када постане топлије и када прође класичан период грипа, каже Кристијан Достен, главни вирусолог берлинске клинике Шарите."
 

:mellow:

Link to comment
49 minutes ago, ragasto said:

Jeste, još samo treba ubediti privredu u to. Princess Cruises su danas objavili da bataljuju sve na dva meseca, videćemo koliko će ih ostali pratiti.

pisao sam pre neki dan

drugar otisao pre dva dana za nemacku da otvaraju sezonu

radi kao kuvar na jednom od tih recnih turistickih brodova

 

nije mi jasno da to nije obustavljeno

i jbt, ko su im sad klijenti?

inace su im putnici mahom penzosi iz zapadne evrope, usa, dalekog istoka

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...