Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

34 minutes ago, beta kentauri said:

mi smo poremećen narod pa lako skačemo iz krajnosti u krajnost.

imam utisak da je juče na ulicama bilo mnogo manje ljudi.

Ja sam juče kolima išla u Rodić na Novom Beogradu. Preko Gazele u smeru ka gradu, bio je jedva nedeljni broj automobila, a sve se dešava oko 17,45. I u našem pravcu je bilo sve čisto. Na benzinskoj pumpi posle Sava centra, ni jedan auto.

Link to comment

Predsednik Evropskog saveta tvituje kako ekonomski šokovi moraju biti izbegnuti. Sve Nestorović do Nestorovića. Samo im je Nj.K.V. ekonomija na pameti i da slučajno ne izgube svoje beskorisne funkcije. Tako izgube par ključnih nedelja a onda ih situacija na terenu natera da preduzmu iste šokantne mere, samo po tri puta skupljoj ekonomskoj i političkoj ceni. Kakav impozantan skup kretena.

 

Link to comment
20 minutes ago, Jumanji said:

Petnaest??

Ovi se bas zajebavaju.
 

 

Za bitnije clanove vlade i blisko okruzenje njegove prevashodnosti. 

 

Bice cirkus ako ova picketina zakaci virus..kakvo ce to herojsko kukanje da bude. 

 

 

Ja sam se nekako pomirio da cu gotovo izvesno da budem neko ko ce da fasuje koronu..gledam da to podnesem hladno i bezbrizno. Konzumiram vise nerandzi lately.

Link to comment

Ovaj što je dobio virus u mojoj zgradi ima oko 50. godina (recimo 50-60). Stavili su ga u komu na nekoliko dana, sada je izašao. Familija je u kucnoj karantini ali žena i dalje izlazi. Dosta ljudi se žalilo što izlazi. Inače familija joj donosi namirnice. A kada dobije pakete, čuvar zgrade joj pošalje paket liftom. 

Edited by borris_
Link to comment
3 minutes ago, tonyk said:

Zatvorena škola u Irigu.
2 slučaja.

Lični izvor, bez detalja.

poznajes dobro taj izvor?

isto cula al iz 3 ruke pa nisam pisala

Link to comment

pricala s drugaricom koja je ovde lekar a muz joj specijalizant na infektivnoj bgd

necu da prenosim ono sto ne razumem..oko tipova respiratora, (bes)korisnosti itd

samo dogadjaj koji je ona licno gledala: juce osumnjicenog , s upalom pluca vodali po bolnici dvojica u skafanderu a njemu ni masku, niosta stavili..

Link to comment
Just now, InvisibleLight said:

a njemu ni masku, niosta stavili..

totalni diletantizam

ako uzmemo da je tačno sve ono što se ovih dana priča o zaštiti

Link to comment

litije u cg najavljene i za danas. dvije poznanice vjeruju da ih tamjan štiti od virusa.

to je ta neka prosvećenost i principijelnost.

 

 

Link to comment

idem sa ženom sutra na selo, do daljeg. tamo nema žive duše. rakije imam dovoljno. u prodavnici u belanovici je maksimalno 2 kuca u isto vreme.

ne znam šta će uraditi sa unučicom. obdanište (moguća zaraza tamo) ili bake servis (moguća zaraza u prevozu). najradije bih da je vodim na selo no, ne može bez majke. zayebato.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...