Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Ne menja mnogo ova nova restriktivna mera Conte-a... ionako su skoro sve radnje, restorani, barovi i hoteli već zatvoreni. Javni prevoz se svodi na minimum jer ionako često voze prazni, sinoć sam putovao metroom 3-4 stanice sam samcat

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ovaj Kon nije dorastao ovome, citam sada drugi put sta je pricao i nije to dobro, nije on u stanju da ovo organizuje, ni on ni oni drugi, poslusni su i nemaju disciplinu iako govore o tome.Pominje odgovornost nosioca, kao da mora da zna da je nosioc, znaju kako i kada su se svi zarazili, obdanista su legla zaraze al deca su cudna pa ne treba zatvarati...sve u skladu 

 

Mala al odabrana, nedovoljno placena, grupa strucnjaka ce neprekidnom i kvalitetnom komunikacijom drzati ovo pod kontrolom

Edited by villiem
Link to comment
3 minutes ago, morgana said:

da li šaljete/da li biste slali dijete u školu?

Ne, ja cerkicu ne vodim u vrtic. 

Link to comment
2 minutes ago, villiem said:

Ovaj Kon nije dorastao ovome, citam sada drugi put sta je pricao i nije to dobro, nije on u stanju da ovo organizuje, ni on ni oni drugi, poslusni su i nemaju disciplinu iako govore o tome.Pominje odgovornost nosioca, kao da mora da zna da je nosioc, znaju kako i kada su se svi zarazili, obdanista su legla zaraze al deca su cudna pa ne treba zatvarati...sve u skladu 

 

To je neverovatno da masi ljudi ovo nije jasno (ne mislim na Kona). Jedno je kad neka budala beži iz karantina, ali većina pojma nema da su zaraženi dok se ne pojave simptomi.

Link to comment
1 minute ago, morgana said:

da li šaljete/da li biste slali dijete u školu?

 

šaljem dokle god ne bude zvanično objavljeno da se nastava odlaže do daljnjeg. naravno da nisam poklonik ove vlasti, ali postalo mi je baš mučno kad odem na tviter pa čitam očigledne izmišljotine, ljudima kao da su vrane mozak popile. najviše ću da ispizdim ako bude stampeda na prodavnice. 

Link to comment
 

Pa to i kažem... "zvaničan"broj je netačan i to višestruko,nema previše smisla ni pratiti te covid19.rs brojke.

Drugim rečima,silno smo najebali...

 

ta kriva koja moze da se pravi na osnovu vechernjih podataka ti definishe oblasr u kojoj cemo da se krecemo i njenu donju granicu. i da je supertachna, sutra treba da imash preko 30 a prekosutra preko 70 u konzervativnoj dobronamernoj proceni samo na osnovu grafike, bez matisha i parametara. pod uslovom da im je obuhvat samo ovakav kao do sada, da prate samo ove vesele becare koje su dosad napecali i josh kog eventualno novog i ochiglednog. masa skrivenih boravi iznad krive. shteta shto nishta ne moze da im se veruje, ni namerno ni nenamerno...

 

deca idu do sledeceg nivoa, da li cemo da procenimo mi ili preplanuli zavodnik iz ministarstva, videcemo do kraja nedelje. u shkoli daju sve od sebe u okviru ovlashcenja, i recimo da za sada ne pogorshavaju.

 

 

sent from bubamoto

 

 

 

Link to comment
Just now, Braća Strugacki said:

slobodno počni da pizdiš, počelo je

 

znam. ostala mi je samo jedna rolna toalet papira danas, a kako smo samo nas dve u stanu, obično kupujem ono pakovanje od 4. odem večeras do čilija, nema nijednog pakovanja od 4, što nikad nije bilo, samo onih od 10, pa sam uzela to. a moguće je i da su samo sklonili manja pakovanja dok iznivelišu cene hehe.

Link to comment
pa jebote
 
izvini sto pitam, jel to proverena informacija ili nesto posredno?
 
Pa kad u gradskoj bolnici na Zvazdari nije bilo pre nedelju dana, o čemu pričamo.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока

Link to comment
15 minutes ago, morgana said:

da li šaljete/da li biste slali dijete u školu?

Ja započeo diskusiju o ovome na roditeljskoj viber grupi moje gimnazijalke, samo razredna je za raspust ostali misle da je to isuviše ekstremno u ovom trenutku. Nadao sam se da će školski odbor većati o tome al mrka kapa. Odlučili smo da od ponedeljka stariju ne šaljemo u školu, mlađa ne šaljemo već od danas.

Prosto ne vidim nikakvu korist slanja dece u škole za razvoj situacije.

 

Edited by maheem
Link to comment
Quote

Državljanin Italije, koji je pobjegao iz karantene u Hrvatskoj, pronađen je na granici između Crne Gore i Srbije u Lastinom autobusu koji je bio na putu prema Beogradu, javlja RTS prenoseći vijest Tanjuga

:ph34r:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...