Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

Uzevši u obzir šta slušam od kokega poslednjih dana, mene je više strah od njih nego od korone :unsure:

Послато са Mi 9T помоћу Тапатока

Link to comment
13 minutes ago, Kampokei said:

U medjuvremenu, u francuskom parlamentu 5 poslanika zarazeno :blink:

U Italiji 2 guvernera, gomila gradonacelnika, predsednik vladajuce partije, vrhovni nacelnik oruzanih snaga...

Link to comment
21 minutes ago, Kampokei said:

U medjuvremenu, u francuskom parlamentu 5 poslanika zarazeno :blink:

 

Jer poslanici nisu ljudi? To samo kod nas.

Link to comment
4 minutes ago, Tihajeza said:

 

Jer poslanici nisu ljudi? To samo kod nas.

 

Ne, nego se sada francuski parlament smatra jednim od zarista zaraze. Sto jeste neobicna situacija, jer, da je to tek slucajno, broj zarazenih u opstoj populaciji bi bio oko 650 hiljada.

Link to comment
1 minute ago, Kampokei said:

 

Ne, nego se sada francuski parlament smatra jednim od zarista zaraze. Sto jeste neobicna situacija, jer, da je to tek slucajno, broj zarazenih u opstoj populaciji bi bio oko 650 hiljada.

pa da, potpuno je nelogično da  5 poslanika bude zaraženo, svašta

koliko uopšte poslanika ima u fransuckom parlamentu ?

Edited by dùda
Link to comment
2 minutes ago, dùda said:

pa da, potpuno je nelogično da  5 poslanika bude zaraženo, svašta

koliko uopšte poslanika ima u fransuckom parlamentu ?

 

577

Link to comment

ne deluje mi uopste nelogicno, jedan da donese i brzo se to prosiri. ne rasporedjuje se to ravnopravno po poplaciji. 

 

u iranu je pola vlade najebalo, a neki ajatolin savetnik je i umro. 

Link to comment

ma i italijani se,sto bi bujodrag rekao, vole i ljubu...prvih pet minuta je prvo cmakanje, rukovanje, grljenje

Edited by mustang
Link to comment
16 minutes ago, dùda said:

pa da, potpuno je nelogično da  5 poslanika bude zaraženo, svašta

Pa nije potpuno nelogično, ljudi koji puno sastanče i putuju svakako takođe predstavljaju rizičnu grupu, kao i oni koji opslužuju veliki broj ljudi svakodnevno (taksisti, prodavci, konobari i slično).

Link to comment

Ovdje je u toku kampanja za lokalne izbore. Političari kandidati tada najvise vremena provode po tepama rukujući se sa svima. Nije ništa nelogično. 

Link to comment
4 hours ago, cedo said:

 

 

 

 

edit: meni je i dalje hajlajt nemacka, nema umrlih, i dalje igraju fudbal na punim stadionima

 

Dvoje danas umrlo

 

Stigo virus i na Kipar, cela EU 

Link to comment

italijani su planirano napravili paniku jer je u interesu, 20.000 testova u Lombardiji su donekle uspeli da "opravdaju" jer je velika (i bolesna) populacija ali 16.000 testova u Veneto od kojih 5% pozitivnih... pogodite kojim strankama pripadaju predsednici ove 2 (bogate) regije

U Laciju (predsednik koje je iz DP isto u karantinu) je isto pozitivno 5% od testova ali bilo ih je 2000! Sve se vise cuje da se po Rimu razboljevaju sanitetsko osoblje, policajci, vatrogasci ali nema panike jer je već svima jasno da je primarni cilj suzbijanje širenja medju kritičnim slojevima starih i bolesnih.

Potkopava se vlada makar i sebi (a posebno svojim glasačima) na štetu

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...