Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts


Samo jedno pitanje, gde ste iskopali dilera za Fervex? [emoji3]
Gastarbajterska kupovina: kutija fervexa, kutija analgina, smecta. Zdravi lekovi na kojima su generacije odrastale [emoji14]
  • +1 2
Link to comment

a kod nas verovatno uzorci stoje negde u laboratoriji i cekaju da vucic resi ovo sa strujom i da testira novi lek, pa da sekvencionira. 

mislim, tesko da je omikron gadljiv samo na srbiju.

  • +1 3
Link to comment
On 14.12.2021. at 12:57, banecare1 said:

sinoc sam bio na jednoj lokaciji u sangaju kada su iz ministarstva vanjskih poslova javili da se u susednoj zgradi pojavio zarazeni japanac. obicno u takvim slucajevima zatvaraju kvartal, kako nas ne bi zatvorili na 2-3 nedelje, oma sam sa koleginicom iskljucio telefon i izleteli na ulicu. kada smo izasli iz gated community prvo smo skrenuli levo, ali prema nama su (svojim poslom) isli ljudi u belom sa maskama, tako da smo napravili 180 stepeni i krenuli desno, nasli taksi i vozi misko. inace, svi zovu taksi preko mobilnog, ali smo imali srece da naletimo na parkirano vozilo.

 

za sat vremena su nam sa lokacije javili da su zatvorili samo tri zgrade i vec je bio sator sa ekipom za testiranje. 

 

sada je frka kako ce nam se odraziti u mobilnim aplikacijama. jer dok imas zeleni kod sve je ok, ali ako si nandzarasti ili crvenkast to je problem i kada se vratim u peking mogu biti karantinisan.

 

juce sam radio test, danas jos jedan i planiram da letim za ostrvo hainan. ako me  puste trebalo bi da je sve ok, ako tamo zaglavim karantin nece mi tesko pasti, samo da imam terasu sa pogledom na more. 

 

kod je trenutno zelen, ali pise da sam bio u krajevima sangaja koju su pod rizikom. peking ulazi u paranoicnu fazu zbog olimpijade i bolje da se ne izlazi iz grada, ali ja moram zbog posla

 

 

 

japanac je bio negativan na ponovljenim testovima, tako da puj pike ne vazi

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...