Jump to content
IGNORED

Coronavirus Covid-19 - opšta tema


Skyhighatrist

Recommended Posts

40 minutes ago, Aleksija said:

uh, verujem da ste svi zabrinuti. drzite se.

 

 

 

24 minutes ago, Frank Pembleton said:

Uhhh @Ayatollah držite se...
Tebi je i žena lekar?
Ali verujem da je ovo ipak lična stvar i teško je...
Palcodrž odavde...



... Shiit has hit the fan...
 

 

Hvala, biće valjda sve OK. U mojoj okolini je generalno loš potencijal što se korone tiče, jer mi je žena klinički lekar, deca idu u vrtić i školu, na poslu kontaktiram sa klijentima iz celog sveta (samo kineskih klijenata imamo 6-7, sledeće nedelje nam se najavio neki Italijan iz Trsta, itd.), a majka ima hroničnu opstruktivnu bolest pluća, pa neću ni da zamišljam šta bi sve moglo da se desi u najgoroj situaciji. Uz to, imam i dodatne gluposti u okolini, poput mog šefa koji se sutra vraća na posao nakon što je bio na službenom putu u Kanadi i proveo tri dana po aerodromima, a pre toga bio 7 dana na skijanju u Italiji...

Link to comment

Sve je super, sve znamo sta drugi rade, kakve su mere preduzeli i da li su stopirane avio linije sa Ita. A sta je sa nama nesrecnicima? Jesu li zatvorili u Nisu i Bg veze sa Ita? Majku im boziju nenormalnu!

Sto se tice Izraela, postavila sam pre par dana kada su imali 14 zarazenih. Strancima rekli da idu kuci, spustili avione, otkazali razne manifestacije, a za onih 14oro objavili vreme, datum i otpilike satnice gde se sve kretali.

Eeeehhhhh!!!

Link to comment

proleteo mi je negde dijagonalno tvit u kome neko kaze da su navodno italijanski mediji prenelo da who kritikuje zemlje koje neozbiljno shvataju koronu, medju njima i srbiju.

da li to moze da bude tacno i da li who uopste ima opciju takvog konkretnog prozivanja pojedinih zemlaja?

 

Link to comment

@Ayatollah Čuvajte se..ne znam šta bih drugo napisala..

 

@Jumanji Javili bi da su zatvorili letove ka Italiji i ostalim zemljama. Ovde nema ni zabrane javnog okupljanja.

 

Ne smem da mislim kakav će haos nastati kad virus stigne u Beograd.

Link to comment

Kina se za sada smiruje, privredni pogoni se vracaj u funkciju. Oni su tamo zaveli rigorozne mere. Ali problem je sto zapad olako sve shvatio i gledali su dva meseca u Kinu i mislili nece to ozbiljnije kod nas.

Link to comment
4 minutes ago, Aleksija said:

@Indy

gde ima, na njihovom sajtu?

sad me zanima ovo za srbiju.

 

Ne mogu da nađem ništa na brzinu, ali vidim da ima jako mnogo prepucavanja na liniji (posebno) američki establishment - WHO (što i nije neobično, pošto su tamo anti-UN sentimenti veoma jaki.)

Link to comment
28 minutes ago, I*m with the pilots said:

Moja mama (65) treba da ide u London za nedelju dana. Ne znam sta da radi(mo).

 

Da ne ide. 

 

Ali čemu ovoj vojsci služe pušketine? Šta će, da streljaju po ulicama? Ili očekuju da se pojave jebeni zombiji? :isuse:

Link to comment
3 minutes ago, steins said:

 

Da ne ide. 

 

Ali čemu ovoj vojsci služe pušketine? Šta će, da streljaju po ulicama? Ili očekuju da se pojave jebeni zombiji? :isuse:

 

ne bi znali šta će s rukama

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...