Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

6 minutes ago, Arkadija said:

не, него је са оноликим кајлама господин , тј. џентлмен.

Ona lepotica sto je prikazana pre jedno 2 minuta kad je izgubio 10 igru jel mu ono riba. Mozda bolje da sam pitao Jumanji :D

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

U nedelju je bolji onaj koji "pali" na vreme. Ako Novak izadje, kako se i ocekuje, nabrijan onda je Zverev ocekivani "samoubica". Tim ce da izgubi set-dva i onda da preokrene sto Nole voli jako malo.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Ja ne navijam za lepseg [emoji58] vec za Novaku lakseg rivala. To kad ne igra Noki onda cemo da biramo mistera [emoji849] Inace naravno da je Sasa bolji frajer, samo jos nikako da provalim ko je bolji za onog naseg u nedelju, bas bzvz PF.
Pališ se na ove devedesete agrikola face ? Eeee

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment

Sumnjam da su navijaci Federera gori od Djokoljubitelja.

 

Prodje Nadal - najtezi protivnik za Novaka, nismo imali srece da nam dodji raspali Tim

Prodje Tim - dosta je zajebaniji on za Novaka, zna Djokovic za Nadalom

Prodje Zverev - eh da je Tim prosao, Zverev je predvodnik mladih snaga i neko ko ce dominirati narednu deceniju

Ipak prosao Tim - najgori moguci protivnik za Novaka, kako mu nije ona vuna od Zvereva dosla...

 

Povraca mi se od ovoga topika!

 

 

Edited by MiddleClass
Link to comment

U nedelju ćete videti šta znači dan odmora više.

Jedino što je bitno trenutno u ovom meču je da ode u pet setova, ondak možemo otvarati šampanj'.


Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Sumnjam da su navijaci Federera gori od Djokoljubitelja.
 
Prodje Nadal - najtezi protivnik za Novaka, nismo imali srece da nam dodji raspali Tim
Prodje Tim - dosta je zajebaniji on za Novaka, zna Djokovic za Nadalom
Prodje Zverev - eh da je Tim prosao, Zverev je pretvodnik mladih snaga i neko ko ce dominirati narednu deceniju
Ipak prosao Tim - najgori moguci protivnik za Novaka, kako mu nije ona vuna od Zvereva dosla...
 
Povraca mi se od ovoga topika!
 
 
I halidu muslimoviću, isto

Sent from my MI 6 using Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, Mil@n said:

U nedelju ćete videti šta znači dan odmora više.

Jedino što je bitno trenutno u ovom meču je da ode u pet setova, ondak možemo otvarati šampanj'.


Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

Nema nista od 5 setova,raspada se Zverev

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...