Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

Tim bolje, nek se mlate zverski™ do sutra.

 

Zasto govorite u mnozini kad se samo Vuna zalio? Tim se smejo sve vreme

 

imas pravo, Tim je ona prelazna generacija i koliko se secam stran je ovim sitnim "mahinacijama" koje razni Zverevi, Medvedevi, Tsitsipasi izmisljaju da iskoriste to malo autoriteta sto (misle da) su stekli.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Tim poklonio borbeni gejm a posebno zadnji poen bez polemike iako je imao pravo da se svadja zbog greske linijskog a mislim i glavnog sudije. Sad je poklonio i svoj gejm i izgubio brejk prednosti. Mislim da mu fali malo te drskosti da se probije i poleti, jer ne moze ni on uvek igrati svoj atomski tenis.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

сука блять nema vise challenga i trazi da glavni sudija napravi overrule pa da challenguje Thiem [emoji38]

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ja ne navijam za lepseg [emoji58] vec za Novaku lakseg rivala. To kad ne igra Noki onda cemo da biramo mistera [emoji849] Inace naravno da je Sasa bolji frajer, samo jos nikako da provalim ko je bolji za onog naseg u nedelju, bas bzvz PF.

Link to comment

Novak respektuje Tima malo više no što to želim da čujem, što i rezultati u međusobnim mečevima govore.

Ukoliko se uzme i Novakova urođena darežljivost (Endi, Sten...), eto prilike Timu da uzme GS, kakva mu se verovatno neće skoro ukazati.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...