Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

Dobar je Federer.Spolja možda arogantan,ali iza te maske se krije duša od čoveka :D

Malo iskompleksiran od Novaka,ali dobro.

 

Sa druge strane,njegovi navijači užas.Čast izuzecima.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

9 hours ago, Jumanji said:

Meni je 2015. bila najbolja godina, ipak je sa nekom lakocom osvajao, ali na 2011. sam slaba iz vec poznatih razloga i pocetka velike dominacije.

A sto se tice Federerovih navijaca, svi su isti, da li iz Malezije, Kanade ili Srbije svi duvaju u isti rog, jako su neprijatni, bezobrazni, vredjaju otvoreno Novaka i ponekad Rafu, mrze, prete mu cak i smrcu (ovo pricam sa aspekta tvitera, jer sem jos dva foruma ne citam nista van toga).... tako da je to jedna sveopste odvratna gomila budaletina. Sto je najgore, nebitno koliko godina imaju, indenticni su, a naravno da domace ekstremno krilo najvise bode oci i mozak.

Danas je najveci hejt sto se Novak zaboga onoliko radovao i urlao posle osvojenog prvog seta, jer ovaj njihov navodno nije bio 100% spreman. Kazu nepostovanje protivnika.
Ejj u polufinalu GS! Ako nije sto posto spreman, sto je izasao na teren?
Samo zbog tih navijaca i otvorene cesto bolesne protekcije koju ima u svetu tenisa, jedva cekam da se penzionise. A dosta vise stvarno.
 

+ milion na sve, a na boldovano naročito

 

smorno je postalo to navijanje za njega, smučilo mi se odavno i to ne u meču sa novakom, već onomad u rimu sa gulbisom

od tada zbilja nisam u stanju da navijam za njega, iako spadam u velike poštovaoce njegovog tenisa

Link to comment

Ajd' konačno da još neko primeti, mislio sam da tripujem. [emoji38]ol:

 

Edit: plus ovako šatiran mi deluje ko solidna trandža [emoji12]

 

Sent from my SM-N950F using no brains...

 

 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...