Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

to je to sto se tice dedinih GS-a, nema bre vise ,ako ga ne docekaju novak i rafa caknuce ga mladji

prestigose ga i nadal i novak u perspektivi

Edited by InvisibleLight
Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Odlično i ovako, mada bi slađe bilo da se po гоату posrao u nedelju.

 

Nisam gledao danas, trudiću se i u nedelju da pobegnem od tv-a, mada sumnjam. Protiv mladunca će biti epohalno, balavurdija je kao cunami, željni su slamova. Nadam se da će ih Dr. No  vratiti na konsultacije.

Edited by April
Link to comment
14 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Karolina i Serena balave jedna po drugoj na ES. Neugodno za stomak :puke:

 

+1

 

Tako je i Damir Dokic govorio svojevremeno. To sve lezbace... :fantom:

Link to comment
Just now, April said:

Odlično i ovako, mada bi bolje bilo da se po гоату posrao u nedelju.

 

Nisam gledao danas, trudiću se i u nedelju da pobegnem od tv-a, mada sumnjam. Protiv mladunca će biti epohalno, balavurdija je kao cunami, željni su slamova. Nadam se da će ih Dr. No  vratiti na konsultacije.

 

I prosle godine je bilo ushicenje mladim lavovima pa su obojica prosli kao po trnju u polufinalima. Za Novaka je realna opasnost Tim, ne zato sto je mladi lav (covek ima 26 godina), vec zato sto je izvanredan igrac koji je totalno posvecen tenisu, maksimalno spreman da istrci u istom ritmu i sa istom koncentracijom mec u tri dobijena seta i po karakteristikama najmanje odgovara Novaku od svih ozbiljnih igraca. Zverev takodje moze da bude opasan ako "udje u udarac" ali mislim da su njegove sanse protiv Novaka u potencijalnom finalu neuporedivo manje od Timovih. Dakle, jasno je kome se licno nadam da ce izaci iz drugog polufinala.

Link to comment

Tim?

 

 

 

Edit: Bez obzira na Timov napredak, on je i dalje za delić sekunde sporiji na udarcu od Novaka i to bi moralo da presudi u eventualnom finalu.

Edited by Ras
Link to comment

Ali, ove price o Rodzerovoj povredi i epskim mecevima koje je igrao pa se izlomio da bi dosao do polufinala. Ne mogu da se setim kada je poslednji put neki top igrac imao toliko ociscen zreb do polufinala. Igrao je po pet setova protiv 47. i 100.-og igraca u osmini finala i cetvrtfinalu, samo sebe moze da krivi zbog toga. Nisam bas ispratio ovaj turnir ali ovako na prvi pogled mi se cini da Federer do polufinala protiv Novaka nije imao igraca koji je u top 40 na svetu. Ne znam koliko zreb moze biti bolji od toga ali izgleda da za nekog ko se jos uvek vucara po terenima sa skoro 40 godina nijedan zreb nije dovoljno dobar. Lepo je to sto on jos uvek igra, volim i ja da ga gledam, ali realno ima previse godina za profesionalnog sportistu u jednom ovako atletskom sportu.

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

I prosle godine je bilo ushicenje mladim lavovima pa su obojica prosli kao po trnju u polufinalima. Za Novaka je realna opasnost Tim, ne zato sto je mladi lav (covek ima 26 godina), vec zato sto je izvanredan igrac koji je totalno posvecen tenisu, maksimalno spreman da istrci u istom ritmu i sa istom koncentracijom mec u tri dobijena seta i po karakteristikama najmanje odgovara Novaku od svih ozbiljnih igraca. Zverev takodje moze da bude opasan ako "udje u udarac" ali mislim da su njegove sanse protiv Novaka u potencijalnom finalu neuporedivo manje od Timovih. Dakle, jasno je kome se licno nadam da ce izaci iz drugog polufinala.

 

Mladi lavovi su godinu stariji i 4 slema iskusniji.

 

Tim nije mlad, ali je ludo motivisani Austrijanac gladan slemova i kao takav najopasniji, pri tom nema nikakav respekt prema dinosaurusima, delje bez ikakvog zazora; jebe ih tajbrejkovima, kondicijom i austrougarskim mentalitetom. Sa druge strane, Zverev je lud. S njim nikad ne znaš: bilo je potresno kako je otresao Novaka u Rimu. Znam da su svi ubeđeni da je Tim favorit, ali ja bih se pre kladio na Zvereva.

 

Biće tri puta teže, ali se nadam da i Novak ima svoj motiv. Deluje dovoljno besno do sada.

Link to comment

bočje zverev, tim već ima iskustvo igranja finala na gs, uz to dobio je zadnja 2 meča protivu djokolda i u njima pokazao da ima stamine da trči, ako je potrebno 4h

Link to comment
1 minute ago, April said:

 

Mladi lavovi su godinu stariji i 4 slema iskusniji.

 

Tim nije mlad, ali je ludo motivisani Austrijanac gladan slemova i kao takav najopasniji, pri tom nema nikakav respekt prema dinosaurusima, delje bez ikakvog zazora; jebe ih tajbrejkovima, kondicijom i austrougarskim mentalitetom. Sa druge strane, Zverev je lud. S njim nikad ne znaš: bilo je potresno kako je otresao Novaka u Rimu. Znam da su svi ubeđeni da je Tim favorit, ali ja bih se pre kladio na Zvereva.

 

Biće tri puta teže, ali se nadam da i Novak ima svoj motiv. Deluje dovoljno besno do sada.

 

Nisam siguran da je Tim veliki favorit protiv Zvereva, gledam taj duel iz perspektive finala sa Novakom. Naravno da su svi ti igraci nove generacije gladni trofeja na GS, ova trojica vec previse dugo drze kljuceve tih turnira i to deluje prilicno frustrirajuce za ekipu igraca koja s pravom racuna na podelu tih trofeja medju sobom kad se ova trojica kolekcionara jednom sklone. Ako Novak uzme ovaj AO klinci ce morati da cekaju US Open kako bi imali neku ozbiljnu sansu da otkinu GS. Rafa ako bude zdrav nece propustiti priliku da se izjednaci s Rodzerom po broju Slemova na svom bunjistu u Parizu a trava je zajebana za igrace s manjkom iskustva jer retko igraju na njoj, tu ubedljivo najvece sanse dajem Novaku.

Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Xaxa, proslavio pobedu s prs u krug ko Fed na RG onomad kad mu prekinu onu ludu seriju 2011.

Carma is a bitch


Idemooooooooo

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

giphy.gif

Link to comment

 Ako je karma takva rospija, plašim se da se prisetim kako je Rođa prošao u finalu RG 2011. godine, posle te čuvene akrobacije prstom. Mislim da Nolu to nije trebalo, to je ispod njegovog nivoa shvatanja igre i fer-pleja.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...