Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

Pa dobro, to je bila javna strategija da se serveri limitiraju. Bilo je ideja da se podigne mreža, ali su rešili na suptilniji način. Nije to ništa protiv njega lično.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

24:5 u winerima, da li je ikada bila ovolika razlika, ok olderer je uvek imao više direktno osvojenih poena ali ne u ovoj razmeri
Jasna taktika Federera, da skrati poene jer jedino tako ima šanse. Em ima 100 godina em je rovit. Zna da nema šanse na 4, 5 setova. Al zato pogledaj UE.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Jasna taktika Federera, da skrati poene jer jedino tako ima šanse. Em ima 100 godina em je rovit. Zna da nema šanse na 4, 5 setova. Al zato pogledaj UE.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

Jedino je nejasna Novakova taktika da meč produžava.

Link to comment
21 minutes ago, nisam ja said:

 

ti si osamdeseto. 

 

Obavesti moju majku..bice to bitna novina u njenom zivotu. 

 

Ili ti dam neku kintu da ocutis zanavek jerbo cu se userem od muke dok zamenim dokumenta. 

 

In adr njuz, zavrsavaj Novace..u dva vodim dete na kontrolu.

Link to comment
9 minutes ago, Mil@n said:

Fedu je zaškripelo čin je ovaj počeo da vraća. Novak nije mogao da ostane u igri 3, udarca prvih 5, 6 gemova.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

Zar ti ne reče da ne gledaš

Link to comment
Jedino je nejasna Novakova taktika da meč produžava.
Pa u stvari je logična. Sa svakim minutom više na terenu, Federeru su šanse osetno manje.

Nisu problem dugi poeni već što nije mogao u početku ni da vraća, toliko se usro bio.

Federer je već osetno pao, pogledati mu snagu udaraca.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Link to comment
Bolji od koga...

Setite se šta sam pisao, Novak prva kola igra tako što prebacuje, i čeka greške protivnika. Kad sam to govorio, neko reče ali to je ok. A onda sam ja rekao da nisam siguran jer kad neko krene da šamara i pogađa, on neće imati rešenje. I evo upravo to gledamo, Federerova taktika je maksimalna agresija, skraćivanje poena i to mu savršeno šljaka. A ovaj naš nije ni blizu vinera, kako i da bude kad ni ne pokušava. A ne pokušava jer ceo turnir igra na jedan način i nema sigurnost i samopouzdanje da proba drugačije što je trenutno neophodno da parira.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

ma imas pravo da mozda preteruje sa prilagodjavanjima igre protivnicima a ne kao neki igraju ono sto najbolje umeju. ipak, Nole je tu gde jeste sa tim sto ima upravo i jer je tako prilagodljiv i skoro pa nepobediv kad udje u igru protivnika.

makar tj. narocito ako se on zvao Federer.

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...