Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

5 minutes ago, Zli Gli said:

Nije Federeru nista osim sto je mator i muci se protiv nekih tek solidnih igraca kakve je nekad gazio s pola snage. Ova navodna povreda je alibi za ovo sto sledi sutra, a to je 7:5 6:2 i Rodjina predaja, da sam bio zdrav bilo bi drugacije ali nisam mogao, bolovi, blabla...

Sent from my SM-G960F using Tapatalk
 

 

Fora je u tome što on ne voli da predaje i da traži izgovore za to, bukvalno nikad nije to uradio. Tako da sam danas još više siguran da neće ni izaći.

Link to comment
  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

2018. sam puko para u rednosti recimo jednog dobrog Golfa 6ice a 2019. u plusu Golfa 7icu sa jakim paketom opreme, pa ti otprilike sracunaj. Povlacim se u martu, prestajem da radim u kladionici a kad ne radim onda sam teski rekreativac i uglavnom igram retko i sitno. Ovo kad radim je teska bolestina i ima dosta turbulencija, jako lose po psihofizicko zdravlje i zakljucio sam da je vreme za bezanje, nevezano za to kako prolazim.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
 
Fora je u tome što on ne voli da predaje i da traži izgovore za to, bukvalno nikad nije to uradio. Tako da sam danas još više siguran da neće ni izaći.

Istina, zaboravih da ne voli da se povlaci tek tako u sred meceva. Onda da promenim u 7:5 6:2 6:3, prvi set borba i posle gazenje.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment
1 hour ago, Jumanji said:

Evo vam proveren izvor...

 

ea34d3ee6a7617504b9325b119accc10.jpg

 

Do jutra necemo znati nista.

Čini mi se da prevod nije dobar. Ja ovo razumem kao da nije ni bilo u planu da trenira, a ne da nije trenirao onako kako je planirano.

Link to comment
Rodžer danas, kao što je planirano, nije trenirao. 
Ne znam nemački, ali ne bi bilo prvi put da fed propusti trening pred meč. Poslednji put je bilo na završnom masters, grupna faza.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
8 minutes ago, Jumanji said:

Ne znam Rodzerovu rutinu stvarno, a njegovi navijaci su jutros bili zabrinuti sto nije trenirao.

 

Ma igra garant i to ce da igra ko besan. Tacno znam.

 

 

Vata te nervoza polako :D

Link to comment

I ja mislim da će igrati, a i voleo bih da igra. Nećemo još dugo imati priliku da ih gledamo.

 

Verovatno su juče odlučili da ne trenira pa je danas izjavio da je današnji dan kao što su i planirali bio posvećen oporavku. Očekivao bih da u ovim godinama ponekad preskoči trening ili laganije trenira dan posle meča od 5 setova.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...