Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Znam da nije dobro, ali mislim da dan odmora više mnogo više znači na kraju turnira kad se svi raspadaju nego taj jedan meč koji bi odigrao.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk

Nije se Novak uopste mnogo istrosio do sada, nece mu borba protiv vec kljakavog i preumornog dede oduzeti previse snage, potreban mu je mec, nije ni imao pravi ispit -.-
Link to comment
13 minutes ago, Jumanji said:
38 minutes ago, Mil@n said:
Znam da nije dobro, ali mislim da dan odmora više mnogo više znači na kraju turnira kad se svi raspadaju nego taj jedan meč koji bi odigrao.

Sent from my EVR-L29 using Tapatalk
 

Nije se Novak uopste mnogo istrosio do sada, nece mu borba protiv vec kljakavog i preumornog dede oduzeti previse snage, potreban mu je mec, nije ni imao pravi ispit -.-

 

Pa ako je deda već kljakav i preumoran i ako će ga rutinski rešiti, ni to nije neki ispit, jel?

 

Ako se Zverev i tim pokrve dobro a verujem da hoće u barem 4 seta, da Novak kojim slučajem ne igra sa Fedom (verovatno previše i pričamo o tome, al ajde) - odvalio bi ko god prođe rutinski i lagano, siguran sam 100%. Samopouzdanje verujem da mu je već na dovoljnom nivou, taman bi se zaželeo malo više igre, i izašao motivisaniji jer bi znao da je u fizičkoj prednosti, zato i mislim da eventualno ne igranje donosi mnogo više prednosti nego meč sa dedom.

A i bud rečeno, to je Deda. I na jednoj nozi ume da uđe u ritam da ga je jako teško sjebati, iako se slažem da su sada šanse za tao nešto manje, ali uvek postoje.. Zašto rizikovati?...

 

Edit: zli, ovo će da se važi kada okačiš i neki tiket koji si omašio :D

Edited by Mil@n
Link to comment



 
 
Edit: zli, ovo će da se važi kada okačiš i neki tiket koji si omašio [emoji3]


Gde smem to, jesi lud[emoji23] Juce sam pricao da Novak resava rutinski kljakavog Raonica a onda iz ciste dosade igrao sva tri seta uzivo na Raonica po kvotama 4 i sva tri pao rutinski, manje vise... ovo je bilo da ponistim te gluposti, s tim sto je trebalo sinoc da stavim uz Tima i Muguruzu i Halep i da ih odvalim muski ali uplasio se, zenski tenis je pakao... tu nikad ne znas kad je neka prokrvarila, raskinula s deckom ili nesto trece jednako lose...[emoji16]

Novak ovo rutinski osvaja, Federer i Tim mozda mogu po set da mu otkinu ako se opusti a Aca Zverev je presmesan. Hvala mu sto je izbacio Stanislava ali sad je totalni amater medju ova tri majstora.


Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Nigde nisam rekla da ce eventualni mec protiv Federera da bude ispit, sigurna sam cak i da je ovaj zdrav (ako stvarno nije) cak ne bi to ni bio.

Govorim da se nije uopste trosio na ovom AO, pre svega zbog svog nivoa, ali i nije imao pravi ispit do sada.

Dakle, njega ocekujem tek u finalu.

 

 

Pauza od utorka do nedelje na GS je bas prevelika, pogotovu pred finalni mec, to mu se vec desavalo i svaki put je gubio (samo ne pred finale). A od cetvrtka do nedelje ima 2 dana da se oporavi sasvim dovoljno.

Naravno, ukoliko ovaj ne izadje sutra, boze moj, valjda ce da organizuje neki jaci sparing mec, iako to nikako nije ono pravo i apsolutno mi se to ne svidja.

Ispadanje iz ritma ume da bude problematicno pogotovu, ako je protivnik raspolozen.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
Tim je polumrtav, igrao i pet setova u 2. i 3. kolu valjda, iznece ga na nosilima u SF
Nemoj u to previse da se uzdas. Ima neverovatnu snagu i kondiciju, pokazao to mnogo puta.
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...