Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

1 hour ago, Nesh said:

Kad ova trojica odu treba da uvedu tombolu, pa koga izvuku. Zverev ima tri metra, servis trista na sat i dodje Federer friendly i razbuca ga.

 

A mene ako se sete, sete...:happy:

Link to comment

Očekivala da prođe Halep i Pavljučenkova. No, ne da se Muguruza.

 

Zverev se bogme pokazao. Ajd videćemo ga prekosutra. Nekako ne mogu da ga zamislim u finalu

 

Link to comment

Pavljučenkova je isuviše teška za ovaj nivo takmičenja. Dobro je udarati jako i precizno, ali kad je s druge strane sličan protivnik, mora se malo više i trčati. Jedino Serena i Kvitova mogu sebi da priušte taj hendikep, a ni one nisu nešto uspešne u zadnje vreme. Mislim da će Simona uzeti sad kad više nema mentalnu barijeru.

Link to comment

Nema mentalnu barijeru Simona ali ce imati preko puta Barti u finalu, i to bi bilo to. Prejak je australijski decak, uzima lagano.

Vavrinka da se povuce, kad ga pegla ova sisica nezna. Mogao bi mozda i Dominik da iznenadi, kao nesto se popravio van sljake.

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Link to comment

Iako sam poštovalac lika i dela, Barti u poslednje vreme ima dosta neiznuđenih i relativno lako gubi servis, a tu je i stalni hendikep slajsovanja sa bekhenda protiv veoma kvalitetnih igračica. Ima stabilniju igru, ali Simona ima veći plafon i pitaće se. Ako bude na 80+% svoje igre, ipak je favorit u odnosu na Barti.

Edited by Malvo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...