Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Stana bi Novak počistio ne zna se. :) Koliko je čovek odigrao turnira u poslednje vreme, koju značajnu pobedu ima? A što bi rekli, nije da je any younger, a Novak je odlično na tempirao formu i deluje baš naoštreno. Ne znam čega se plašite. Ako na ništa drugo, dobija ga Nole na Staminu.

 

Velika šteta što Sundgren nije prošao, ovako mu Federer ne prija (najviše mentalno), a i u publika će biti uz ovog smarača, mada razlika u broju navijača verovatno neće biti kao na nekim drugim turnirima. Takođe, ako Fed uđe u servis mod kada Novak ne može da ga čita i sa visokim procentom prvog servisa, to značajno može da zakomplikuje situaciju.

 

Sumnjam da će Federer moći fizički da izdrži bilo kakav epski meč, tako da jedini način na koji Federer može da dobije je 3-0 ili eventualno 3-1, a to mi je nekako teško da  zamislim. 

 

Jedno je sigurno - ne gledam :D

Edited by Mil@n
Link to comment
Možda vuneni čovek pobedi Stanimala. Doduše, ni njega ne bih volela da vidim kako prolazi do finala. Ni Tima. Idealan protivnik za Novaka je Rafa. 
Najbolje da niko ne prođe :) mnogo ste opsednuti pobeđivanjem, uživajte malo u tenisu...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

Link to comment
31 minutes ago, Djolle said:

Najbolje da niko ne prođe :) mnogo ste opsednuti pobeđivanjem, uživajte malo u tenisu...

Sent from my Mi A3 using Tapatalk
 

Najbolje da Nole u finalu igra protiv nekog Bedeneta. Mada i tad bi kod nekih postojao strah :fantom:

Link to comment
43 minutes ago, Max Morlock said:

Još od kad su napustili 14. kongres SKJ postoji opravdan strah od Slovenaca... :fantom:

Sent from my SM-N950F using no brains...
 

A tek eurobasket 2017. Bolje i Nadal u finalu nego Blaž Kavčič :fantom:

Link to comment
9 hours ago, Arkadija said:

Možda vuneni čovek pobedi Stanimala. Doduše, ni njega ne bih volela da vidim kako prolazi do finala. Ni Tima. Idealan protivnik za Novaka je Rafa. 

 

Prosto ko pasulj. Sto bi reko Misic, ako je reko, da vidimo od koga bezimo.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...