Jump to content
IGNORED

Avstralijan open 2020


Cash

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    193

  • Jumanji

    160

  • Arkadija

    135

  • Tsai

    123

Just now, Heaviside said:

E da, zašto @harper vrlo retko piše na tenisu? Jedno vreme je briljirao na ovom delu foruma.

 

Zato što je smarač :D Troši se negde drugde, i na nas ne obraća pažnju...

 

Sa jedne strane, voleo bih da odigraju i da ga Novak umlati, ali sa druge strane, voleo bih da Novak osvoji, a to mislim da će lakše da bude ako ne odigraju (mnogo lakše), pa mi je u suštini svejedno.. Možda preferiram da ne odigraju jer sam siguran da bi Novak u tom slučaju pokidao finale najlaganije, ko god da prođe, a imam žestok osećaj da će se drugo polufinale igrati barem 4 sata i da će se baš muški pokrljati.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

E da, zašto @harper vrlo retko piše na tenisu? Jedno vreme je briljirao na ovom delu foruma.

 

Slabo gledam tenis poslednjih par godina pa slabo i pisem. Ova trojica nikako da odu.:D

Link to comment

 Danas je baš vruće u Melburnu (trenutno je čak 39 stepeni), ali je olakotna okolnost makar to što je vlažnost vazduha ispod 10%, može normalno da se diše. Sa druge strane, Vilander jutros reče da su u prvom polufinalnom meču kod žena loptice odskakale kao lude, što bi, kao što znamo, moglo pogodavti Rođi. 

  Ako je verovati meteorolozima, sutra će biti još toplije, pa je bolje igrati polufinale u četvrtak nego u petak :D Za nedelju je, pak, najavljeno idealno vreme, sa maksimalnom temperaturom do 23 stepena. Nolo samo da se doguzelja do finala -  20 i nešto stepeni, u Rod Laver Areni, zvuči kao odličan scenario.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...