Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

Cici mici (doslo mi : ))) masno od Sinera izgubio prvi sa 6:1, u drugim gubi sa 3:1
Juče čujem da ga mnogi vide kako pristupa svemu "mnogo ozbiljnije", valjda ga na USO ona svađa sa starim i poraz uz toliko meč lopti malo poremetilo.


a italijani dobro guraju uz WC i igrače iz kvalifikacija. Travaglia napravio prilično iznenađenje i izbacio Bornu, sad se pitam dali će Filip smoći ukrotiti Marka...


Link to comment
Juče čujem da ga mnogi vide kako pristupa svemu "mnogo ozbiljnije", valjda ga na USO ona svađa sa starim i poraz uz toliko meč lopti malo poremetilo.


a italijani dobro guraju uz WC i igrače iz kvalifikacija. Travaglia napravio prilično iznenađenje i izbacio Bornu, sad se pitam dali će Filip smoći ukrotiti Marka...


Grk je inace jako radan i perfekcionista, ali ima taj samobilacki gen kada mu ne ide kako zeli, no ok, ima vremena da nauci i nasteluje sve, ne sumnjam. Odlican je.


Dok Filip ima finu sansu da dodje Noksi na noge, mnogo je bolji igrac od Cekinata, koji nije ni u nekoj formi, mada mu je sljaka omiljena naravno kao i vecini Italijana.... ali samo ako ga ne uhvate musice (citaj: ceznja za splavarenjem -.-). Valjda ce biti na nivou, Italijanu ne ide na ruku ni sto su prazne tribine.
  • +1 1
Link to comment

Kad je pretrpeo ribrejk mislio sam nema leba ovde ali izgurao je solidno, Miloš slab, jedva trči a Dušan odlično servira.

Fotografija prvog seta: Milošev "jeebóte" u TB-u [emoji23]

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...