Jump to content
IGNORED

Tenis 2020.


Ros

Recommended Posts

4 hours ago, aram said:

pobediše obojica, eto ih u polufinalu. a moglo bi biti i srpsko finale...

ladno sam preskočio ovaj tvoj post, nikako da se naviknem na odsustvo TT.

Blind GIF by memecandyne viđam!

Link to comment
15 hours ago, Jumanji said:

Zreb za Rim sutra u 18h, igra se bez publike, za razliku od RG, ali to vec znate?

pravo vreme da tim udje kod rafe u žreb, a onda na RG kod novaka 

Link to comment

A u međuvremenu Laslo Đere je uspeo da izgubi od nekog potpuno anonimnog igrača u polufinalu Kicbila. Samo sam povremeno bacila po koji pogled, dakle, dok god nešto ne učini sa servisom i kondicijom, Laslo nema šta da traži bilo gde i sa bilo kim.

Link to comment

Jeste malo anoniman ali iskusniji za 4-5 godine, i prekjuče izbacio Lajovića... najveći podvig mu je finale Gstaada i top ranking 99. Šteta, izvlačio se Laslo u trećem ali eto zafalio taj jedan poen

 

Brine me da će sad i Švajcarac da napravi iznenađenje jer je izbacio prvo Fogninja pa Lopeza

Link to comment

Prvo kolo u Wta: Venus W - Azarenka

 

Novakov neki put do finala: Caruso, Krajinović (ili Auger-Aliassim), a u 1/4f su tu Wawa, Monfis, Kei, De Minaur... u 1/2 eventualno Berrettini ili Goffan, Khačanov, ...

 

Busta igra ali ima povlašćeno prvo kolo (Bye) kao i Nadal i dvojica se sreću u 2. kolu :thumbup: skinuće gaće pa ide na pobednika Raonić/Lajović

 

 

Kecman sutra u 3 igra finale u Kitzbuhelu a u utorak sa Nishiokom... pa evt. Dimitrov

Edited by mlatko
Link to comment

Ako uopšte i dođe... vjerujem da se vredno priprema za prelaz na šljaku i ne interesuje ga mnogo štošta jer svakako ne mora do srede da se pojavi pa bih ostavio lufta za otkazivanje da se ako se pojavi problem sa organizacijom (a hoće, mora :evilsmile: )  koncentriše na RG

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...