Jump to content
IGNORED

NBA 2019/2020


Ivo Petović

Recommended Posts

za klinca koji je pre nesto vise od godinu igrao u beku, a u ligu usao kao pik druge runde igra sa ozbiljnom dozom samopuzdanja

a ocigledno ima i "kliker" za kosarku

sa fizikom koju poseduje, deluje da je nebo granica

Link to comment

Liči na Dražena, facom. Trpa, a isto tako sav ukočen i stegnut kao Kamenko - kapiram da je zbog straha od obnavljanja povrede. Nek je zdrav samo, videćemo.

Link to comment
On 3.1.2020. at 3:35, los borrachos said:

Kakvo oruzje dobija Denver sa ovim malim, ako bude zdrav bice opak igrac. Jos ako izvuku nesto slicno od Bol Bola.

Bol Bol nije ni blizu MPJ. MPJ je bio consensus no1 pick pre povrede ledja. strasne fizicke predispozicije, opako dobar sut za 3, sa poludistance, zna da igra iznad reketa... znalo se da je matchup nightmare. ja sam slavio kada je pao do no14 i kada su ga Nuggetsi uzeli. vec sam tada napisao da je on igrac koji potencijalno moze da im donese titulu sa Jokicem. to nece biti ove godine, ali sledece bi Nuggetsi mogli biti top3 kandidat za titulu

Bol Bol je decko od 220 sa mekom rukom. katastrofalan footwork, ne zna da igra odbranu(stoji u reketu i ceka da lupi bananu), nema postup, nema ulaz, los pregled igre... uz sve to, fali mu dobrih 20kg da moze da igra ozbiljnu kosarku. a i sa ovih mozda 100 vec ima probleme sa nogama... ako Denver od njega dobije nekog ko moze da odigra 12min na PF, ima da pevaju.

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

Ne mogu da vidim lepo na snimku - jel prestao da igra sa onom protezom?

 

Mislim da nije, ali izgleda da mu ni ne smeta

Link to comment

Neverovatna trojka Bjelice za 3+1 pri rezultatu 115 111 za NOP, na 4sec do kraja

Bjelica poravnava rezultat, ali onda prave propust u odbrani i Redick postize poene za pobedu

Od kad se Favors malo vratio u formu, Pelikani su dobili 5 od poslednjih 6 meceva

Jedini poraz je pao na proslom mecu vs LAL

Dobili su POR, DEN i SAC u gostima, a usput i HOU i IND kuci

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Spominje se mogucnost da Irving bude shut downovan ove sezone.
Rame ga muci, ne ide na bolje

Sto se Currya tice, imace pregled u februaru pa ce videti sta dalje.
Za sad se govori da ga planiraju za ovu sezonu.

btw spominjani Damion Lee polako ostaje bez vremena.
Ne trenira s ekipom odavno da mu treninzi ne udju u tih 45 dana ugovora.
Ako bude igrao samo utakmice, oko 20.januara mu istice taj ugovor.
Videcemo da li ce do tada Warriorsi trejdovati nekoga da naprave mesta za njega.
Poslednje 2 nedelje je mozda i najbolji igrac Warriorsa


Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...