Jump to content
IGNORED

Janko Ostanko iliti Ju_Es - Nole_s


Bujodrag

Recommended Posts

3 hours ago, Ros said:

us open je zasluzio finale medvedev-rublev :D

Ako ovaj ruski par ne prodje može i drugi ruski finale: Medvedev-Zverev :D

Edited by Cash
Link to comment
  • Replies 875
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    145

  • Jumanji

    74

  • Cash

    68

  • duda

    54

Top Posters In This Topic

Wawrinak ga je tukao 4 puta na Gs od 2014. Jbg stvarno previše za nekog 34-godišnjeg debeljka koji je isto ima probleme sa povredama. Zbog njega ima direktno 2 gs manje, a možda i 4. Šta vredi šta je njega Đoković 15 puta u nekim na nekim manje bitnim turnirima.

Link to comment
2 minutes ago, Cash said:

Ako ovaj ruski par ne prodje može i drugi ruski finale: Medvedev-Zverev :D

u stvari, kad bolje razmislim, finale medvedev - andujer bi bilo jos bolje

Link to comment

Neki manje bitni turniri u poslednjih 7 godina gde je Novak dobio Stana... 

Ja ne znam imate li vi blage veze o čemu pričate? Nije sramota ući na topik a ne ostaviti post iz dosade.

 

ATP Masters 1000 Paris 
ATP Masters 1000 Cincinnati 
ATP Finals 
ATP Masters 1000 Paris 

US Open 
AustraliaOutdoor

US Open 

Link to comment

Ove masterse ne računam. A za Gs napiši koje su godine u pitanju. Znam da je 2013. u Australiji osvojio Novak, i 2015.

 

Znači samo 2 Gs je Novak osvojio preko Wawrinke, a zbog Wawrinke ima 3 gs manje. 2 finala, ona Australija 2014. kada bi imao povređenog Nadala u finalu i sad ovo šta verovatno ne bi osvojio zbog povrede.

Link to comment
46 minutes ago, Zed said:

Wawrinak ga je tukao 4 puta na Gs od 2014. Jbg stvarno previše za nekog 34-godišnjeg debeljka koji je isto ima probleme sa povredama. Zbog njega ima direktno 2 gs manje, a možda i 4. Šta vredi šta je njega Đoković 15 puta u nekim na nekim manje bitnim turnirima.

A jel si ukalkulisao da 34-godisnji debeljko mozda zna da igra tenis i da je osvojio 3 GS-a u eri velike trojke? 

Link to comment

Pa osvojio je sve 3 gs preko Novaka, samo 1 preko Nadala. Đoković protiv njega loše igra ne znam zašto, ovaj mu je ušao uglavu, uvek slab servis, neki pičkasti riterni na drugi servis.

 

Generalno ova Đokovićeva sezona je taktički promašena, jedino šta je Australiju vrhunski odigrao, nakon toga se opustio i ložio na šljaku i na Rg da veže 4 gs, a preskakao je hard. Na wimbledonu je imao više sreće nego pameti, neviđen choke Federera. I onda opet opuštanje, nedovoljna priprema za američku turneju.

Link to comment




Novak je i W osvojio pomalo na sreću, pomalo na mišiće.
Moraće doooobro da se sredi u međuvremenu ako misli da nastavi u dobrom tempu.
Mislim na sređivanje i fizičko i mentalno.


+1000

Otkačio ga kondicioni, verovatno ne slučajno

Kad god se nafura da je pametniji od svojih trenera, isto se dešava

Sent from fav toy

Link to comment
1 hour ago, ubibobi said:

A jel si ukalkulisao da 34-godisnji debeljko mozda zna da igra tenis i da je osvojio 3 GS-a u eri velike trojke? 

 

+11, neki i dalje ne shvataju koliko je Vavrinka dobar igrač i da nije tek tako što ima isto GS-ova kao Marej, više od Del Potra i gomile drugih.

Edited by Time Crisis
zabrojo se
Link to comment
2 hours ago, Bujodrag said:

 

 

A niiiisaaam ja kriiiiv.

 

Mangupi me navukli naterali.

Tvoje otvaranje teme ima veze sa noćašnjim događajem taman koliko i ja sa vaskularnom hirurgijom, pa verovatno i manje :D.

Dakle, opušteno :s_d:

 

Pametan je Nolo, a nadam se i dovoljno "nesujetan" da će valjda znati šta mu je činiti.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...