Jump to content
IGNORED

John Oliver and fun lovin' people


makondo

Recommended Posts

Sta bi u srbalja moglo da se kandiduje za J.O. show?

1. Palma i njegov sistem socijalne pomoci ("ti dobijas 2000, ti dobijas 3000, 4000 za gospodju"), jbg. Oprah je delila automobile,a u Jagodini dobijes par hiljada dinara

2. Da li ima neko jos neki predlog?

Link to comment
17 hours ago, Grunf said:

mene vise zanima ko ce sve da dodje i da se posere po johnu oliveru i zasto.

 

evo, moracu ja :( gledam ga, zanimljivo mi je, ali on ne moze da me nasmeje. teme koje obradjuje su zanimljive ali uvek kad provuce svoj humor to me jednostavno ne radi, jbg. 

Link to comment
6 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

 

evo, moracu ja :( gledam ga, zanimljivo mi je, ali on ne moze da me nasmeje. teme koje obradjuje su zanimljive ali uvek kad provuce svoj humor to me jednostavno ne radi, jbg. 

+1 

Link to comment
19 hours ago, *edited by mod said:

Dobar je Oliver ali jbg jednostavno nije na nivou Colberta i Stewarta.

 

+1

 

He tries too much.

 

Од новије гарде, Ноа је досадан а Хасан Минаж је интересантан али ме нервира својим млатарањем рукама и узречицама.

Link to comment

oliver mi je ok, mada ja njegove emisije vise gledam ako ima neku interesantnu temu, npr. ovu poslednju o turkmenistanskom predsedniku. doduse, nije mi se svidela na kraju i ako je materijal bio dobar.

colbert mi je tek smarac. previse je pc i on i njegova publika. secam se da je valjda burr gostovao kod njega i videlo se lepo da je triggerovao colberta nekoliko puta.

 

inace, zar nije malagurski srpski oliver. iskace mi na youtubetu, morao sam jednom da ga pogledam. sve mu skida.

Link to comment

Ja volim John Olivera, jebemliga on je meni duhovit, OK teme su američke uglavnom a on jeste malo previše britiš za ono šta se tamo dešava, trudi se siroma da ih shvati ozbiljno kao društvo u celini ali izbije kod njega ponekad onaj hičkokovski stav da tamo njima treba samo jedna velika šatra da to pokrije pa da budu najveći cirkus na svetu. Ono što je dobro u njegovoj emisiji je, da postoji neko ko će bar malo da im pojasni da nisu uvek centar sveta i da eto postoje još neke zemlje, čak neke za koje oni nisu nikad čuli, a eto i kod njih se nešto dešava. J.O. je trebalo da nasledi Daily Show kad je Stewart otišao. Kolbert i kompanija prate matricu chat show standarda i, sudeći po svemu, niko to ne sme mnogo da razjebava. Craig Fergusaon je skinut jer je krenuo da se zajebava sa tim konceptom, škotski naglasak obaška. Corden je taman dovoljno goofy za njih, dobroćudni engleski klovn koji ko Dačić čim vidi priliku zapeva, plus UK naglasak taman da mogu da ga razlikuju od od onog idiota Felona. 

Link to comment
1 minute ago, hansolo said:

Ja volim John Olivera, jebemliga on je meni duhovit, OK teme su američke uglavnom a on jeste malo previše britiš za ono šta se tamo dešava, trudi se siroma da ih shvati ozbiljno kao društvo u celini ali izbije kod njega ponekad onaj hičkokovski stav da tamo njima treba samo jedna velika šatra da to pokrije pa da budu najveći cirkus na svetu. Ono što je dobro u njegovoj emisiji je, da postoji neko ko će bar malo da im pojasni da nisu uvek centar sveta i da eto postoje još neke zemlje, čak neke za koje oni nisu nikad čuli, a eto i kod njih se nešto dešava. J.O. je trebalo da nasledi Daily Show kad je Stewart otišao. Kolbert i kompanija prate matricu chat show standarda i, sudeći po svemu, niko to ne sme mnogo da razjebava. Craig Fergusaon je skinut jer je krenuo da se zajebava sa tim konceptom, škotski naglasak obaška. Corden je taman dovoljno goofy za njih, dobroćudni engleski klovn koji ko Dačić čim vidi priliku zapeva, plus UK naglasak taman da mogu da ga razlikuju od od onog idiota Felona. 

dada, jadan, kako je samo naivan....

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...