Jump to content
IGNORED

La Liga sve sezone


Cane Vukic Prebranac

Recommended Posts

Boga mi, Baski igraju opasan fudbal. Kako su par puta izneli loptu protiv presinga.:wub:

 

Da mi je tako nešto da vidim na JNA, pa makar protiv Malog Iđoša.

 

David Silva još uvek ima magiju u nogama.

Link to comment
4 minutes ago, Profesionalac said:

Boga mi, Baski igraju opasan fudbal. Kako su par puta izneli loptu protiv presinga.:wub:

 

Da mi je tako nešto da vidim na JNA, pa makar protiv Malog Iđoša.

 

David Silva još uvek ima magiju u nogama.

Pa de vide presing :sad:?¿ Katastrofalno izgleda Barsa, ni i od igre a kamoli presinga, da je sa druge strane neki ozbiljniji klub, vec bi bilo 3 razlike. 

 

Jos kad dodam kako izgleda Atletiko i to posle one dve super utakmice iz premier lige, malo je reci koliko sam razocaran. 

Link to comment
1 minute ago, Nevernik said:

Lančijeva kritika ih prodrmala :D

 

Kakve asistencije :ziga:

Svejedno, nisam zadovoljan. Fati, Levandovski i Pedri, ostalo sve je bilo chemer.

Link to comment

Previse novih igraca,i vrlo mlada ekipa osim Lewe i Albe.

 

Bice jos mnogo kasljucanja,data je ekipa u ruke dvojici klinaca za koje misle da su novi Cavi i Inijesta.

Link to comment
33 minutes ago, Lancia said:

Pa de vide presing :sad:?¿ Katastrofalno izgleda Barsa, ni i od igre a kamoli presinga, da je sa druge strane neki ozbiljniji klub, vec bi bilo 3 razlike. 

 

Jos kad dodam kako izgleda Atletiko i to posle one dve super utakmice iz premier lige, malo je reci koliko sam razocaran. 

Pa nisam reka da je dobar presing :sleep:Možda nije za standarde Barse iz prošle decenije, ali je u najmanju ruku pritisak sa 6 igrača na polovini protivnika. Lepo mi uvek da vidim manju ekipu da fino kombinuje.

 

Biće mučenja i ove sezone za Barsu, ali ima tu fine municije (posebno za LaLigu), u  odbrani i dalje škripi - kao naša košarkaška reprezentacija :D

 

Fati je blago, ona štikla kod dembeleovog gola je magična.

  • +1 1
Link to comment
6 hours ago, Bogotac said:

Klinac:smiley_hail:

 

Ali ne,dovedes Rafinju i Toresa.:isuse:


I prošle sezone je krenuo jako i onda su ga ubile povrede, nije imao više od 10 nastupa u Primeri za celu sezonu. 
Pratio sam ga jer mi je bio u CL fantazi timu :dry:

Link to comment
12 hours ago, John Coltrane said:


I prošle sezone je krenuo jako i onda su ga ubile povrede, nije imao više od 10 nastupa u Primeri za celu sezonu. 
Pratio sam ga jer mi je bio u CL fantazi timu :dry:

Bice on super ali 100 miliona za Rafinju i Toresa,Tores mi je bas precenjen.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...