Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • Kreator

    254

Svaki trofej je bitan. Tankovanje je jedno od najnesportskijih stvari koje jedan klub može da uradi. Potire suštinu bavljenja sportom, i bio bih jako jako razočaran ako u klubu razmišljaju na taj način...

Link to comment

teoretski si u pravu. praktično imaš takmičenje koje je uzurpirao 1 čovek i ja bih više voleo da tim za koji navijam ne bude deo tog cirkusa u nedelju

 

po cenu da kk železnik, ili kako se već zove, bude pobednik istoga

Link to comment

Da ne bude zabune, ja itekako smatram da je neregularno

Zbog pasosa i prebacivanja igraca, pa jos izmedju dva kluba istog vlasnika

Samo jbg, isto vazi i za kls, a ovo drugo i za aba

 

Pa ne vidim sto je kup "neregularniji"

Link to comment

Ljudi, nemojte slepo da verujete tim prepisivačkim portalima. Jedan lupi - njih milion prenese kao vest dana.

 

Naravno da ne može da igra evrokup, zadnja registracija je istekla pre desetak dana.

Link to comment
2 hours ago, pbg12345 said:

 

Pa ne vidim sto je kup "neregularniji"

u aba je 12 timova, a ovde realno 4

a dva sa iste “adrese”

 

zbog toga mislim da regularnost nije termin kojim se kup može pohvaliti

 

 

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

u aba je 12 timova, a ovde realno 4

a dva sa iste “adrese”

 

zbog toga mislim da regularnost nije termin kojim se kup može pohvaliti

 

 

8 timova jbg

Bas mi bzvz to

 

Ne odnosi se na tebe naravno, nego generalno taj stav, a rasiren je itekako

Ako ne ostali, a ono makar je borac sinoc i to protiv trenutno najbolje ekipe itekako pokazao da je ravnopravan takmac

 

Smeta mi to nipodostovanje ostalih, kao da se kosarka igra samo u aba, pa u nasem slucaju dodatno samo u bg

Razmisljanje koje je blisko onom "jebes kup, to bi najbolje bilo "tankovati""

 

Ona utakmica sinoc "realno" vise znaci za srpsku kosarku nego bilo koja ove sezone odigrana u aba ligi

Eto srece da je vise takvih utakmica i srpskih ekipa, po mogucstvu van bg koje su u stanju parirati na svim poljima (pa i navijackom ako je bitno :fantom:) partizanu/zvezdi

 

Izvinjavam se na delimicnom offu, ali mene bas obradovala utakmica i to ne samo zato sto je borac u pitanju

Link to comment
22 minutes ago, pbg12345 said:

8 timova jbg

Bas mi bzvz to

 

Ne odnosi se na tebe naravno, nego generalno taj stav, a rasiren je itekako

Ako ne ostali, a ono makar je borac sinoc i to protiv trenutno najbolje ekipe itekako pokazao da je ravnopravan takmac

 

Smeta mi to nipodostovanje ostalih, kao da se kosarka igra samo u aba, pa u nasem slucaju dodatno samo u bg

Razmisljanje koje je blisko onom "jebes kup, to bi najbolje bilo "tankovati""

 

Ona utakmica sinoc "realno" vise znaci za srpsku kosarku nego bilo koja ove sezone odigrana u aba ligi

Eto srece da je vise takvih utakmica i srpskih ekipa, po mogucstvu van bg koje su u stanju parirati na svim poljima (pa i navijackom ako je bitno :fantom:) partizanu/zvezdi

 

Izvinjavam se na delimicnom offu, ali mene bas obradovala utakmica i to ne samo zato sto je borac u pitanju

dobar post.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...