Jump to content
IGNORED

KK Partizan 19/20


garmonbozia

Recommended Posts

12 hours ago, Filozof manijak said:

+1 I da mu obezbedimo neku splavarušu kao devojku. 

'si mu video ženu sa sinom u parteru?

 

ovaj samo da pomisli, sa onak'im gabaritom kad bi mu zalepila šamarčinu, unuci bi mu zamuckivali.

Link to comment
  • Replies 4.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BWA

    434

  • Tresko

    312

  • ZokiAsov

    261

  • Kreator

    254

2 hours ago, J-♣ said:

'si mu video ženu sa sinom u parteru?

 

ovaj samo da pomisli, sa onak'im gabaritom kad bi mu zalepila šamarčinu, unuci bi mu zamuckivali.

 

Nije mu to žena

Link to comment
Bilo je dva ubacivanja neke plastike na teren, malo prozivanja Mila i Vucica, sve ostalo skroz korektno.

 

znam šta hoćeš da kažeš, ali šta je tu nekorektno? [emoji38]

 

 

Link to comment

Ne da je nekorektno nego mi uvek zasmeta kada na nasim utakmicama krene neki vazan napad ili se lomi mec, a sa tribina krene kosovarenje ili u ovom slucaju Milo Vucicu! nesto mi ne deluje da se Cobss ili Sehovic i Nikolic preterano potresaju oko toga sto se proziva Milo niti da se Paige i Jaramaz zalecu na trojku protiv Buducnosti sa zeljom da je posvete Ostrogu.

Link to comment
12 minutes ago, *edited by mod said:

Ne da je nekorektno nego mi uvek zasmeta kada na nasim utakmicama krene neki vazan napad ili se lomi mec, a sa tribina krene kosovarenje ili u ovom slucaju Milo Vucicu! nesto mi ne deluje da se Cobss ili Sehovic i Nikolic preterano potresaju oko toga sto se proziva Milo niti da se Paige i Jaramaz zalecu na trojku protiv Buducnosti sa zeljom da je posvete Ostrogu.

 

Trazis logiku od ljudi koje je tribina podigla i odhranila ? 

 

Link to comment

Gledao sam i to malo pored šašavih Mornara iz Bara. Navijao sam za Oradeu ipak mi je drug tamo. 

 

Al Dujan I dalje ima svoju igru i dominantnog centra, nisu im mogli ništa. :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...