Jump to content
IGNORED

Wimby-dimby


mlatko

Recommended Posts

  • Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    185

  • Arkadija

    119

  • duda

    91

  • Tsai

    85

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, dùda said:

nisam baš pomno pratila sve što se dešava ? a kao nisu dali noletu da nosi kačket sa tamnom podstavom na šiltu jel' to ?

 

 

Da

Link to comment

Rodžeru nisu pre neku godinu dali da nosi patike sa narandžastim đonom. To je svakako manje nego sav šareniš na Borgu i Mekirou.

Link to comment

Kada su njemu zabranili te godine da nosi patike sa nekim crveno-narandzastim djonom, Sereni je bilo dozvoljeno da ima iste takve gace-sorc (Nike naravno pa su boje iste), sto me stvarno zapanjilo, jer kada bi krenula da seva njena pozadina, ko 10 Rodzerovih djonova.

Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

Kada su njemu zabranili te godine da nosi patike sa nekim crveno-narandzastim djonom, Sereni je bilo dozvoljeno da ima iste takve gace-sorc (Nike naravno pa su boje iste), sto me stvarno zapanjilo, jer kada bi krenula da seva njena pozadina, ko 10 Rodzerovih djonova.

pa i Cigani kad vode medjeda koji igra stave mu sarene djindjuve

 

Link to comment
2 minutes ago, 3opge said:

pa i Cigani kad vode medjeda koji igra stave mu sarene djindjuve

 

s tim da cigani retko vode sa sobom bele medvede

Link to comment

Jaoo grozni ste [emoji51]

Jeste nepodnosljiva u svakom smislu (od onog proslog USO mi se def ogadila), ali ko brani ovim tananim i spremnijim [emoji849] devojkama da je pobedjuju i da je dostignu na kraju, a s obzirom na Serenine i godine i porodjaj [emoji16][emoji16] i da je 2x jedva ziva ostala...

 

Ne ide im nesto bas, mada Stricova ima igru, da je vidimo danas, iako nije bas ni ona premlada.

 

Sto se tice drugog para, pa iskreno se nadam Halepovoj, jer je Svitolina nikad gora, bas se provlacila u mnogim mecevima, mada ok treba i to znati.

 

 

 

Link to comment
ok
pa ne znam da li ima više boje na šiltu ili na gaćama, ahahaha 

Molim da se priča o gaćama nastavi na "Meraklijama" [emoji12]

Sent from my SM-N950F using controlled substances...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...