Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

ovo je jos gore.
 
aj malo respekta za najboljeg pleja u evropi u prethodnoj dekadi i glavnog igraca druge najbolje reprezentacije na svetu. jedan veci igrac je obukao zvezdin dres u njenoj istoriji, i to je trenutni gm kingsa. od marka marina su igrali mnogo veci fudbaleri u zvezdi, to sto nam je klupski fudbal takav da je on maradona za nase uslove je drugi par cipela. 
+ ∞

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Segundo said:

Njega su i prosle sezone najavljivali. Gde je on na kraju zavrsio nakon odlaska iz Milana?

 

ma kakav teodor... :D

bio u grckoj drugi deo sezone. aek... cak ni tamo nije uspeo da nabije neku statistiku. 

da se razumemo, nije on los igrac ali nije ni ono sto treba ovakvoj ekipi 

Link to comment

Boze me sakloni. Potpise li za nekoga, Teo je trenutno najvece ime u Evropi. Bez da se razmislja.

 

A potpise li za Zvezdu, divim mu se na hrabrosti i ludosti. Na treningu ce imati Filipa za sparing partnera. Igrace 35+ minuta u EL, jer ce mu Filip biti zamena. I svaki put kad se izgubi, neki DJV ili Tegeltija ce da sere po njemu jer dobija tolke pare, a nema ni 35p i 15 asista po mecu.

Link to comment
Neka se spremi Jovic...
Koliko sam čuo nudi mu Bajern veće pare. A i još neki klub. Tako da je 500k € mala ponuda za njega.
Link to comment
1 hour ago, Jozef K. said:
8 hours ago, MiddleClass said:
Neka se spremi Jovic...

Koliko sam čuo nudi mu Bajern veće pare. A i još neki klub. Tako da je 500k € mala ponuda za njega.

bajern ima pare i ambicije. naravno da ce da mu daju dobre pare

Link to comment
bajern ima pare i ambicije. naravno da ce da mu daju dobre pare
Da. Tako sam shvatio. Joviću je ponuđeno da ima najvišu platu u Zvezdi. 500k€. Odbio je jer značajno više nudi Bajern.
Link to comment

za sad nema jos niko.. gist je ispod nje, na stranu sto ne vredi ni 300k, doduse nije ni milko:fantom:

Edited by Shaq
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...