Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

6 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

naravno da je suzi problem, ali sigurno necu navijati protiv reprezentacije zbog toga. 

ma nije to odgovor tebi, nego samo primer "kuvanja zabe" 

necu ni ja navijati protiv reprezentacije srbije, ali je vrlo mucan osecaj kad znas da ova bagra koristi te momke radi svoje promocije

 

a posto je ona u uo kss dovedena namenski za ovo sp, plasim se da cemo se nagledati bljuvotina i nasih igraca u marketing kampanji koja nam se nimalo nece svideti

Link to comment

Gore od "navijati protiv" je "bas me briga za rezultat" i mislim da je vecina nacije u tom fazonu. Sto se vidi i po poseti kad igra fudbalska reprezentacija.

 

Sto se tice KK i FKCZ, nijedan gad na celu me nece spreciti da odem na stadion/halu, ako mi se ide. Ni Covic ni Terzic ni Simic na krilu ili Junior na pleju. Ne zasluzuju navedeni da budu razlog mog nedolaska.

 

Nazalost kosarku manje pratim, nesto mi je mnogo da dam oko 150e i za sezonsku za FK i KK.

 

A ako dodje Teodosic bilo bi izuzetno glupo ne napuniti halu, pa makar u ABA ligi igrao 15 minuta

Njegov dolazak bi bio u rangu dolaska Marina u FK, ako ne i veci.

 

 

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

ok, srpski profesionalni sport je primer na koji treba da se ugledaju engleska i svi ostali

 

 

To niko nije napisao ali ti, na zalost, radije demonstriras da ne umes da citas nego sto ces da priznas da ti je poenta suplja. Poenta je da je sport u moralnom smislu svuda osakacen ali se jedino u lokalnoj osakacenosti nalaze izgovori da se ne ide na utakmice ili da se one ne gledaju uopste. Valjda ljudi vise vide ono sto im je blisko pa im to brze dosadi, brze izgube interesovanje ili ih brze iznervira.

 

Inace, s obzirom na to na sta sport u Srbiji lici poslednjih pola veka, cudi me da ovde uopste pise neko ko ima tako strog moralni svetonazor. Otkad ja znam za razliku izmedju dobrog i loseg, postenog i nepostenog, sportskog i nesportskog, dakle vise od 40 godina, sport u Srbiji je uvek bio ovakav kakav je danas. Manifestacije tog nitkovluka su mozda drugacije od epohe do epohe ali sustinski to je jedna te ista prica o lopovluku, namestanju, privilegovanosti, korupciji, politickom i drzavnom uplivu i slicno.

Link to comment
16 minutes ago, harper said:

 

To niko nije napisao ali ti, na zalost, radije demonstriras da ne umes da citas nego sto ces da priznas da ti je poenta suplja. Poenta je da je sport u moralnom smislu svuda osakacen ali se jedino u lokalnoj osakacenosti nalaze izgovori da se ne ide na utakmice ili da se one ne gledaju uopste. Valjda ljudi vise vide ono sto im je blisko pa im to brze dosadi, brze izgube interesovanje ili ih brze iznervira.

 

Inace, s obzirom na to na sta sport u Srbiji lici poslednjih pola veka, cudi me da ovde uopste pise neko ko ima tako strog moralni svetonazor. Otkad ja znam za razliku izmedju dobrog i loseg, postenog i nepostenog, sportskog i nesportskog, dakle vise od 40 godina, sport u Srbiji je uvek bio ovakav kakav je danas. Manifestacije tog nitkovluka su mozda drugacije od epohe do epohe ali sustinski to je jedna te ista prica o lopovluku, namestanju, privilegovanosti, korupciji, politickom i drzavnom uplivu i slicno.

pa ti si napisao "milion puta gore od ovog ovde"

ono sto je gore da bi postalo bolje se po pravilu ugleda na to bolje

poenta je da ti ne umes da diskutujes bez tih licnih gluposti. zasto ti je to potrebno boga pitaj

po pravilu onaj ko se ne slaze sa tobom "ne ume da cita" i slicno

 

 

a sto se sporta tice, onog vrhunskog, da postoji ozbiljan problem sto sa uplivom prljavog novca, odnosno pranjem istog, sa dopingom, sa "mali milion" stvari

 

ali ovde ne pisemo o tome

 

pisemo o srpskom sportu, blizancima pre svega

niko nikom ne brani da gleda kk crvena zvezda, gledacu je i ja skoro sigurno, istina uz tv, odnosno komp

radi se o tome da kriminal u blizancima jeste dotigao najvisi nivo ikad i ne vidim cemu ta potreba da se zabada glava u pesak konstatuje "da je oduvek tako", uvode u pricu junajtedi i slicno

jer kod nas je problem daleko veci

jednostavno fk blizanci i kk blizanci mogu poslovati na ovaj nacin samo u srbiji i eventualno jos u nekoj banana drzavi tipa srbije

 

i kakvi su to argumenti, te pare bi se ionako pokrale?" krade se i na poplocavanju slavije"

krade se da i problem sporta u srbiji nije resiv samostalno, celokupno drustvo mora da se menja

 

samo nije jasno zasto se na kradju i kriminal svih vrsta u sportu reaguje na jedan nacin, a ostale probleme u drustvu na drugi (ispravan, kriticki)

na taj nacin za bilo koji problem ovog drustva, npr raspad u skolstvu, mozemo reci "nije problem od juce, problem je sistematski, bilo je losih stvari i pre 30 godina", ali sta je tu je, sve i da je drugacije tu je problem u zdravstvu, infrastrukturi, kradji na svakom koraku na svim nivoima itd

 

nebojsa covic, milorad vucelic, zvezdan terzic to su celni ljudi fk/kk blizanci

i kao najmanje poznat lik kog vucic na go sns licno salje na utakmicu

u svakoj drugoj drzavi ti ljudi bi bili u zatvoru

 

kupovinom karti, odlaskom na utakmice, uopste pracenjem tih klubova mi na neki nacin dajemo podrsku tim ljudima, makar toliko da im "projekte" odrzavamo u zivotu

Link to comment

Jel moguce da ste potrosili milion na Gista, pa on nije vredeo toliko ni pre  6.7 godina, kakvo bacanje para.

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, Milosh76 said:

Gore od "navijati protiv" je "bas me briga za rezultat" i mislim da je vecina nacije u tom fazonu. Sto se vidi i po poseti kad igra fudbalska reprezentacija.

 

Sto se tice KK i FKCZ, nijedan gad na celu me nece spreciti da odem na stadion/halu, ako mi se ide. Ni Covic ni Terzic ni Simic na krilu ili Junior na pleju. Ne zasluzuju navedeni da budu razlog mog nedolaska.

 

Nazalost kosarku manje pratim, nesto mi je mnogo da dam oko 150e i za sezonsku za FK i KK.

 

A ako dodje Teodosic bilo bi izuzetno glupo ne napuniti halu, pa makar u ABA ligi igrao 15 minuta

Njegov dolazak bi bio u rangu dolaska Marina u FK, ako ne i veci.

 

 

milose, nismo mi u obavezi da navijamo za reprezentaciju

ako vucic na celo fss postavi dilera devizama, pilicara kokezu, koji se proslavio sto je glumio zrtvu na nekom srs mitingu, ako onda taj kokeza ne zeli da postavi trenera adekvatnog znanja na emsto selektora, vec selektora bira po tome koliko je spreman saviti kicmu, odnosno u rperezentaciju zvati igrace cije igre donose novac u dzep kokezi i ekipi i ako taj selektor to na kraju i uradi, pa na terenu nemamo ni izbliza najbolji tim, onda mi nikako nismo u obavezi da navijamo za tu reprezentaciju

 

ne dokazuje se ljubav na taj nacin

 

ako lopovi na celu reprezentacije/kluba unistavaju tu reprezentaciju/klub radi licne koristi, ne dokazujes ti ljubav prema klubu tako sto ces ici i podrzavati to, vec upravo suprotno tako sto ces bojkovati i insistirati da klub koji toliko volis funkionise na zdravijim osnovama

 

nije to bogom dano, nije kokeza, terzic ili covic nasledio reprezentaciju klub od roditelja

ovo drustvo im je omogucilo da su tu gde su i da se ponasaju kako se ponasaju, a drustvo cinimo svi mi ovde zajedno

 

ne znam, moguce da je moj problem sto ne mogu sport posmatrati kao nesto izdvojeno, meni je sve ovo slika naseg celokupnog drustva, zato me valjda toliko i smeta sve

postale su "normalne" stvari koje niakko nisu normalne

efekat skuvane zabe je primetan apsoltuno u svakoj sferi

Link to comment
Jel moguce da ste potrosili milion na Gista, pa on nije vredeo toliko ni pre  6.7 godina, kakvo bacanje para.

Milion dolara na 2 godine sto izadje 440k evra za godinu. Ni to nije sigurno jer nije jos potvrdjeno a ja se slazem sa tobom da ne vredi te pare sa 33 godine.

Nisam expert ali Gista se nikada nisam pribojavao kad smo igrali protiv Paoa, a nije bio veteran.

 

 

 

Link to comment

Gist je vrhunski defanzivac, sa njim, Fajeom i Kuzom trebalo bi da spustimo roletnu, da puno toga preuzimamo, pa će i sin midžet moći bolje da se sakrije. Izgleda da pravimo tim po njegovoj meri.

Link to comment
4 minutes ago, Nikodije said:

Gist je vrhunski defanzivac, sa njim, Fajeom i Kuzom trebalo bi da spustimo roletnu, da puno toga preuzimamo, pa će i sin midžet moći bolje da se sakrije. Izgleda da pravimo tim po njegovoj meri.

:D

 

 

samo, pored svih defanzivaca i 20 igraca u ekipi, bojim se da je to i dalje nemoguca misija

njega bi punio i branko lazic, a u el tesko da ima mnogo igraca u toj meri napadacki limitiranih

Link to comment
2 hours ago, Milosh76 said:

Njegov dolazak bi bio u rangu dolaska Marina u FK, ako ne i veci.

Kakav crni Marko Marin, ne bogohuli.

Link to comment
1 hour ago, pbg12345 said:

bla, bla,...

 

Ima li jos neko opste mesto koje nisi ispucao u ovom postu?

 

Objasnio sam tacno sta je milion puta gore ali i to ti je promaklo u citanju. Naravno da imas pravo da gledas, ne gledas, radis sta hoces, ali malo je bezveze da projektujes neki opsti princip kroz gomilu opstih mesta koje nemaju veze ni sa cim. Kao kad si onomad projektovao da svi gledamo Farmu i Parove, cime si uvredio svako mislece bice na forumu. Poenta je da nikakva moralna uzvisenost nije i ne moze biti razlog da se sport ne prati u jednom njegovom segmentu a da to ne bude licemerno. Mozda je u tvom malom svetu Parova i Farme veci prekrsaj to sto Covic kupuje Gista i Brauna, umesto da dize bolnice po Srbiji, od toga da se zene bicuju do smrti ako na ulicu izadju nepokrivene ali, veruj mi, te dve stvari po nitkovluku i zlu ne mogu ni da se uporede. A svejedno nisam video da se neki navijac Sitija na forumu previse buni zbog toga, niti da se bojkotuju njihove utakmice.

 

Sport je u moralnom smislu djubre vec duze od 100 godina, nije to Vucic juce izmislio. Ipak, vecina ga gleda jer uopste ne razmislja o tome. Ovi ostali su Duci Simonovic.

Link to comment
1 hour ago, Micko8 said:

Jel moguce da ste potrosili milion na Gista, pa on nije vredeo toliko ni pre  6.7 godina, kakvo bacanje para.

 

Nismo, potrosili smo 430.000.

Edited by harper
Link to comment
13 minutes ago, Joe D said:

Kakav crni Marko Marin, ne bogohuli.

 

što,  dolazak Marina je bio verovatno i veći kvalitativni skok u odnosu na gardiste, nego što bi bio Jelisavetin mali za  ovaj roster KK

Link to comment
1 hour ago, harper said:

 

Nismo, potrosili smo 430.000.

tezak zajeb..

missim da se razumemo ako je neko gledao i iskautirao gista to je tomic, al nit je gist pola igraca onoga sto je bio, nit vredi i ovu sezonu da dobije 300k a kamoli za dve sezone po 400k..

a problem je i pristupa, recimo mo je stariji od njega, al za moa nema sumLje da ce se svaku utakmicu boriti ko da pocinje karijeru, gist je i svom prajmu imao nekoliko istupa™ sa marom, a kamoli tek sad kad je glavom odavno van kosarke..

missim sigurno su stavili klazulu u ugovor po tom pitanju, al zasto uopste od starta i ulaziti u pricu sa takvim igracem..

400k je danas ozbiljna para, i za te pare se mogu dovoditi ozbiljni igraci sto nije bio slucaj do pre koje godine..

 

al eto, izgleda da je prosla godina bila izuzetak, da ove se vracamo starom scenariu o kravama muzarama, missim voleo bi da gresem, al nece centrala da pogresi dva put..:fantom:

52 minutes ago, levi said:

 

što,  dolazak Marina je bio verovatno i veći kvalitativni skok u odnosu na gardiste, nego što bi bio Jelisavetin mali za  ovaj roster KK

+1:fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...