Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

15 minutes ago, Goranz said:

 

U julu praktično imate formiran tim u kojem je gomila stranaca. To sebi mogu da priušte samo klubovi sa izuzetno visokim budžetom. Sve je tu jasno, Vučić je narodni novac upumpao u svoj klub da bi ga na silu ugurao u TOP8/4. Sramota kakvu Srbija ne pamti, a nije da ih nismo imali. 

 

Imali smo i prosle godine i s njim osvojili titule. istina, dosao je KC Rivers kasnije ali smo sezonu zavrsili bez tri igraca iz prve petorke. Dakle, to nije sramota koju Srbija ne pamti, osim ako Srbiji pamcenje nije krace od godinu dana. 

Link to comment
1 minute ago, harper said:

 

Imali smo i prosle godine i s njim osvojili titule. istina, dosao je KC Rivers kasnije ali smo sezonu zavrsili bez tri igraca iz prve petorke. Dakle, to nije sramota koju Srbija ne pamti, osim ako Srbiji pamcenje nije krace od godinu dana. 

 

Mislio sam da je ta poslednja rečenica bila dovoljna da se vidi da se zezam. Sramota koju Srbija ne pamti :lol:

Link to comment
Just now, Goranz said:

 

Mislio sam da je ta poslednja rečenica bila dovoljna da se vidi da se zezam. Sramota koju Srbija ne pamti :lol:

 

Odavno su se izbrisale granice izmedju shale i ozibljnosti i to ne samo na ovom forumu, ono sto je nekad bio sarkazam sad je svakodnevica. Otkud vise znam sta ce vam pasti na pamet? A i stvarno bi mogao malo da ohladis s tim shalama, bar dok se ne rascisti malo s ovima koji ono sto ti pises u shali pisu mrtvi ozbiljni.

 

Kad se prestane s tim navijackim zalopojkama moglo bi malo da se pise o ovom Covicevom blickrigu s pojacanjima usred sezone kupanja i prodaje sezonskih karata. Ovo sto Zvezda trenutno skuplja je vrlo, vrlo ozbiljan i dubok tim, cak i ako se ima u vidu da ce nam vecina glavnih igraca biti oni koji su odavno presli zenit karijere. 

Link to comment

A odakle nam podatak da Zvezda dobija (samo) tri miliona od države? Sa botovskog i agitpropovskog rsb-a ili imamo neki pouzdaniji izvor? Meni se čini da se tu vrte malo veće pare. Neće biti da baš više od pola budžeta zatvaramo iz sopstvenih prihoda

Edited by Nikodije
Link to comment

Btw, odlučio sam da se povučem iz ove sprdnje, preterasmo. Prepuštam tebi kao mnogo značajnijem forumašu poslednji udarac u razmeni i apelujem da smanjiš gas :)

Edited by Heaviside
Link to comment
2 hours ago, Goranz said:

 

Ne idem odavno na utakmice, bojkot dok ne bude lustracija i prenošenje Zvezdinih krvavih titula u ruke naroda.

 

Jos kad bi bojkotovao i KK/FK CZ topic bio bih ti do neba zahvalan. 

 

Al to je ipak jace od tebe.

 

 

i skroz sam uz Hevija, naravno da se ponosim sto klub za koji navijam igra top 8 ili delje buraniju u regionu™. Ili je vec u julu doveo mamojebe o kojima drugi mogu samo da sanjaju. 

Link to comment
1 hour ago, Goranz said:

 

U julu praktično imate formiran tim u kojem je gomila stranaca. To sebi mogu da priušte samo klubovi sa izuzetno visokim budžetom. Sve je tu jasno, Vučić je narodni novac upumpao u svoj klub da bi ga na silu ugurao u TOP8/4. Sramota kakvu Srbija ne pamti, a nije da ih nismo imali. 

Deder boga ti, možeš li mi objasniti koju je magiju Ostoja koristio pa je smanjio dug sa 5/6/7 (koliko već miliona Evra na 1,5 milion Evra? Gde je to KKP prihodovao silne evre da bi smanjio dug ili je to mrska vlast platila   kao gumicom obrisala milione duga?  Priča  navijač kluba koji troši i trošio je narodni novac o drugom klubu koji troši narodni novac. Malo mi je to licemerno, nije li?

Link to comment
1 minute ago, simple red white said:

Deder boga ti, možeš li mi objasniti koju je magiju Ostoja koristio pa je smanjio dug sa 5/6/7 (koliko već miliona Evra na 1,5 milion Evra? Gde je to KKP prihodovao silne evre da bi smanjio dug ili je to mrska vlast platila   kao gumicom obrisala milione duga?  Priča  navijač kluba koji troši i trošio je narodni novac o drugom klubu koji troši narodni novac. Malo mi je to licemerno, nije li?

 

Prosto, nismo priznali taj dug i on je nestao. :terzić style:

Link to comment
33 minutes ago, Nikodije said:

A odakle nam podatak da Zvezda dobija (samo) tri miliona od države? Sa botovskog i agitpropovskog rsb-a ili imamo neki pouzdaniji izvor? Meni se čini da se tu vrte malo veće pare. Neće biti da baš više od pola budžeta zatvaramo iz sopstvenih prihoda

 

Tri miliona od drzavnih sponzora su velike pare, toliko mislim da nijedan kosarkaski klub kod nas do sada nije uspeo da dobije. To sto ti mislis da ovaj tim kosta vise od 4.2 miliona s premijama i porezima, koliko je najavljeno da ce biti budzet za igrace, su duge godine slusanja Tegeltije i njegovih nebuloza o ugovorima igraca. Medjutim, mi jos nismo doveli prvog pleja a on ce kostati bogaoca, tako da se Covic ili neki Andrej™ jeste otvorio preko te cifre. Najskuplji igrac u ovom trenutnom sastavu Zvezde je Gist koji ima 430.000 evra osnovni ugovor i 70.000 ukupno premije (osvajanje ABA (25) i KSL (10), Top 8 Evrolige (35)). Od igraca preko 300.000 su tu jos Braun, Stratos, Beron. Kuzmic i Dzenkins (verovatno ce preko otici i Rivers ako ga produzimo). Svi ostali su izmedju 120 i 170 hiljada. Kad sve saberes, izadje negde oko te najavljene cifre. To je za nase prilike jezivo skup roster, sto sam i napisao kad je objavljena ta cifra, nema potrebe dodatno dosoljavati idiotlucima o milionima, kamionima i avionima. Cedevita, na primer, je koliko znam samo u jednoj godini isla preko 2.5 miliona, a i tada su bili krcati preskupo placenim hrvatskim igracima. Nema vise toliko para u kosarci za toliko malo mesta u najbogatijim klubovima. Dovoljno je samo videti da se Partizan raspituje za Serafana, taj je pre dve godine bio realan koliko i Gist ili Braun.

 

Moram da priznam da je mene sve ovo iznenadilo, ne zbog ugovora koje dajemo vec zbog broja razumno kvalitetnih igraca. Na pozicijama 4 i 5 imamo po jednog igraca viska bez kojih smo realno mogli, na trojci takodje. Nije mi ni previse jasno sta se zeli s Riversom nakon sto je potpisan Dzenkins, osim ako Djenka nije planiran da pegla na kecu kad prvi plej nije u igri. U nekoj normalnoj kombinatorici trebalo bi da taj visak od tri igraca budu debeli Covic, Lazic i jedan iz centarske linije (Odzo, Faje ili Simanic) ali tesko da cemo ovu prvu dvojicu gledati kako masu peskirom iz raznih razloga. U realnosti ce evroligasku klupu popiti Davidovac, Dobric i jedan od ove trojice visokih. Na Tomicu je da bude pametniji od gazde mu. Moze Filip da pokupi trofeje i priznanja i da se ne blamira na parketu.

Link to comment
A odakle nam podatak da Zvezda dobija (samo) tri miliona od države? Sa botovskog i agitpropovskog rsb-a ili imamo neki pouzdaniji izvor? Meni se čini da se tu vrte malo veće pare. Neće biti da baš više od pola budžeta zatvaramo iz sopstvenih prihoda
Dovoljno je uzeti digitron ako neko ne zna sabiranje i mnozenje i proveriti izneseno.
Link to comment

Ja planiram da ove godine bojkotujem KK CZV iako ne pamtim kada smo imali bolji tim, al pošto smo dobili više para od grobara, nekako mi je neprijatno i osetim grižu savesti. Ne baš kao oni kada je sve išlo njima a mi se borili za opstanak, ali tu negde. :(

Link to comment
4 hours ago, Heaviside said:

Btw, odlučio sam da se povučem iz ove sprdnje, preterasmo. Prepuštam tebi kao mnogo značajnijem forumašu poslednji udarac u razmeni i apelujem da smanjiš gas :)

 

 

Najlepse je sto ce mo ih slusati jos najmanje pet godina kako kukaju.Ako i treba. :D

 

Mi drzavni bankomat oni leb te jebo,nis telekom comtrade oce jos nekog da uzmu.

Link to comment
8 hours ago, Блок_64 said:

 

 

Najlepse je sto ce mo ih slusati jos najmanje pet godina kako kukaju.Ako i treba. :D

 

Mi drzavni bankomat oni leb te jebo,nis telekom comtrade oce jos nekog da uzmu.

 

Taj Partizan je pošast u svakom sportu, samo gomila sponzore i igrače. 

Link to comment
21 hours ago, James Marshall said:

Koliko je perverzna ova rasprava u Srba čiji je manji (budžet), to dokazivanje ko je u goroj poziciji, koga majka/država manje voli, ko je više strado, najebo, kome se manje daje, ko je više zakinut... Tu predstavu smo početkom sedmice gledali i na sjeveru Kosova, pa se niko nije uzbudio, a mi i dalje furamo tu priču... Sve mi je jasnije što Vučić pobjeđuje na izborima sa ovim pričama "ne idi na Brione, idi u Sopot", "ne treba meni fotelja, dajte mi stolicu" i "u Briselu spavam na podu i jedem sendviče" 

+1000

16 hours ago, Milosh76 said:

Postoji prica da ce, ako dodje, Teodosica placati neko "treci", a deo mi.

:D

 

 

mada i ima smisla

uvek je tako

deo placa obeca klub covic, a deo isplati vucic drzava gradjani srbije

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...