Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Just now, Nikodije said:

 

ok, ali ne treba bas ni potencirati da je covic sada tu neki vagabundo odmetnik, u sukobu sa sistemom. a blizak je svakoj vlasti otkad se rodio, i od svake vlasti se okoristio

 

Treba u navijačkom podjebavanju, ne shvatam ja ovo ozbiljno. 

 

Ko ne shvata sam da je ceo srpski sport mafijaško-politička prćija u kome su unapred podeljene uloge, neće mu ni moji postovi na ovom nebitnom forumu pomoći.

Link to comment
2 minutes ago, bradilko said:

prosipanje se nastavlja..

#samonastaviheaviside

 

Imam neke obaveze, strpi se do večeras. Cmok.

Link to comment
7 minutes ago, levi said:

 

to kao treba da nas uteši?  

 

istini za volju, osim Čovićeve megalomanije, došao je i sticaj okolnosti, da su Đenka, Kuzmić i Jović na tržištu i šteta je ne probati da se  dovedu, jer će sledeći put biti u novim ugovorima, posle kojih će biti u ko zna kakvom stanju i ko zna sa kojom cenom itd

 

a greška bi bila ne produžiti Barona, Stratosa i Fajea koji su bili odlični i hoće da ostanu

tako da jbg, nije što hoćemo nego moramo da potpišemo sve  :sleep:

 

a i braun se pojavio, pa je morao i njega, a tek kako gista propustiti, a covek trazi samo milion za dve godine   :sleep: kc moli da dodje, ne pita za pare, kako mu reci ne

ali dobro, ovo vec spada u sektor megalomanije

Edited by Nikodije
Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

 

OK, samo se ti dogovori sa sobom kojoj grupi tipskih navijaca ja pripadam - onoj koja je prirodno u ekstazi, ili onoj koja neprirodno serucka. Pa mi javi. 

 

Na stranu i ocigledno bahacenje, i ocigledno podilazenje navijackoj bazi sa izborom pojacanja. Kosarkaski, mene licno ova ovakva Zvezda ne zanima ni najmanje. Mogu da gube, mogu da dobijaju, mozda ih pogledam u evroligi kad igraju protiv neke ekipe koja me vise zanima, ali verovatno ce uvek biti nesto bolje. Ja za ovo jednostavno ne mogu navijam, a selekcija igraca nije dovoljno dobra da bi me kosarkaski zanimalo. Ako je neko finansiran direktno od strane ove bedne drzave i ne moze da nadje prostora cak ni jednog jedinog domaceg igraca a da nije tu po bazi nepotizma, jebes ti sve u vezi toga. A narocito jebes sviranje o kurcu o dugackim sezonama i potencijalnim povredama koje vredjaju inteligenciju.

 

Au, kakvo je ovo epsko proseravanje, bukvalno za anale! Svaka čast.

 

:Hail::Hail::Hail:

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
13 minutes ago, Heaviside said:

 

Sumnjam da iko misli da klubovi imaju obavezu da razvijaju igrače za reprezentaciju. Doduše ovo JoeD-jevo sa državnim parama i srbima na terenu malo vuče na to, ali neka pojasni sam ako želi.

Ne mislim ja da iko ima obavezu da radi bilo sta sto mu nije nije propisano. 

 

Samo mene ne zanima takav klub i ne osecam nikakvu povezanost niti motivaciju da navijam za tako nesto. I nije to nikakvo moralisanje, meni je srpska kosarkaska skola neuporedivo bitnija od Zvezde, pa jos toliko preko toga od Coviceve mutant Zvezde za koju od starta i navijam iz navike, i afirmacija domacih igraca (nebitno da li su reprezentativci) mi je apsolutno neophodan licni uslov. Nemam nista protiv ko hoce da navija, zaista. Jedino zasto sam napisao to prosli put je zato sto mi se akacio onaj prosli put sa nekim glupostima o tipicnim navijacima Zvezde, da se ogradim da me ne zanima uopste.

Link to comment

pa ne razvijaju se domaći igrači samo za reprezentaciju, nego prvo za sebe

jer možeš da napraviš sebi igrača kakvog ne bi mogao da dovedeš gotovog sa strane

 

i zbog kontunuiteta,

treba da se čuva domaća baza jer je njih lakše zadržati više godina, i lojalni stranci koji hoće da ostanu, to je jako bitno

Link to comment
8 minutes ago, Joe D said:

Ne mislim ja da iko ima obavezu da radi bilo sta sto mu nije nije propisano. 

 

Samo mene ne zanima takav klub i ne osecam nikakvu povezanost niti motivaciju da navijam za tako nesto. I nije to nikakvo moralisanje, meni je srpska kosarkaska skola neuporedivo bitnija od Zvezde, pa jos toliko preko toga od Coviceve mutant Zvezde za koju od starta i navijam iz navike, i afirmacija domacih igraca (nebitno da li su reprezentativci) mi je apsolutno neophodan licni uslov. Nemam nista protiv ko hoce da navija, zaista. Jedino zasto sam napisao to prosli put je zato sto mi se akacio onaj prosli put sa nekim glupostima o tipicnim navijacima Zvezde, da se ogradim da me ne zanima uopste.

 

pa dobro, ume covic da ima izlive megalomanije kada nekontrolisano potpisuje sve zivo sto se pojavi na trzistu kao npr ove godine, ali ne moze se bas reci da ova coviceva mutant zvezda nije imala nikakvog dodira sa srpskim igracima i afirmacijom istih. moglo bi da se nabroji bar 20-30 srpskih igraca koji su iz zvezde krenuli dalje. neki od nule (guduric, dobric, borisa, davidovac...), a mnogi su ovde dosli sa strane i postali igraci ili se rehabilitovali (bobi, jovic, simon, dangubic, kalina...) ove godine je prioritet da se trosi kao da sutra ne postoji, ali ne mozes bas ni prenebregnuti ono dobro sto je uradjeno za srpskim igracima u prethodnom periodu

Link to comment
Just now, Joe D said:

sto ja nisam ni tvrdio. 

 

ok nisi, samo kazem nacelno. bilo je tu dobrog rada sa mladima, i bice ga opet kada se slavine zavrnu

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

ok nisi, samo kazem nacelno. bilo je tu dobrog rada sa mladima, i bice ga opet kada se slavine zavrnu

 

Hoće li biti mladih u Srbiji kada nastupi zavrtanje?

Link to comment

 

12 minutes ago, Joe D said:

Ne mislim ja da iko ima obavezu da radi bilo sta sto mu nije nije propisano. 

 

Samo mene ne zanima takav klub i ne osecam nikakvu povezanost niti motivaciju da navijam za tako nesto. I nije to nikakvo moralisanje, meni je srpska kosarkaska skola neuporedivo bitnija od Zvezde, pa jos toliko preko toga od Coviceve mutant Zvezde za koju od starta i navijam iz navike, i afirmacija domacih igraca (nebitno da li su reprezentativci) mi je apsolutno neophodan licni uslov. Nemam nista protiv ko hoce da navija, zaista. Jedino zasto sam napisao to prosli put je zato sto mi se akacio onaj prosli put sa nekim glupostima o tipicnim navijacima Zvezde, da se ogradim da me ne zanima uopste.

 

Fair enough, i sam sa napisao slično rezonovanje koju stranicu iza. Ja ću da pratim i dalje, ali sa mnogo manje žara.

Link to comment
1 minute ago, Nikodije said:

 

ok nisi, samo kazem nacelno. bilo je tu dobrog rada sa mladima, i bice ga opet kada se slavine zavrnu

i kad bude zanimace me da to da vidim. ovo me nece zanimati.

Link to comment
6 minutes ago, levi said:

pa ne razvijaju se domaći igrači samo za reprezentaciju, nego prvo za sebe

jer možeš da napraviš sebi igrača kakvog ne bi mogao da dovedeš gotovog sa strane

 

i zbog kontunuiteta,

treba da se čuva domaća baza jer je njih lakše zadržati više godina, i lojalni stranci koji hoće da ostanu, to je jako bitno

 

Slažem se. Izvanredne evropske rezultate možemo postići samo kada nam se poklopi dobra generacija domaćih i pri tome ukenja po neki stranac koji eksplodira, a ta mogućnost je ukinuta selekcijom kakva je napravljena prošle i ove godine. Makar je dosta za ponižavanje pankera, nije ni to za bacanje.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...