Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Jeste ali očigledno da ima i neki nezavisni izvor moći kojim se održava iznad površine, kao onaj Nenad Popović. Djelovalo je da je pokojni prije par godina kad se pričalo o sukobu sa braćom, ali eto nekako ispliva. Stara je to muljara, škola SK/SPS. 

Link to comment

velja su ocekivanja od ove sezone. dizu se polako rsb patke

ne valja da covic bude sns. lepse zvuci opozicionar (samostalni industrijalac) koji je rizikovao zivot kad je braci vucic rekao ne.

a kad se to desilo niko ne zna osim sto je svojevremeno neko to ovde ponosno preneo sa rsb foruma

 

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

Treba imati u vidu i to da je ovo faza prelaznog roka u kojoj tek pocinju da se formiraju ekipe i da Zvezda jos nikoga nije prodala, a nije nemoguce da bude ponuda za neke igrace. Za Odza, na primer, ima interesovanja ali je dr Nebojsa zacepio cenu i nece ga prodavati ako ne bude bas dobrih ponuda. Mi smo sve igrace zastitili ugovorima ali to ne mora da znaci da nece biti odlazaka do 15. jula.

 

ako postoji ikakva ponuda za odza, ne bih razmisljao pola sekunde.

 

5 minutes ago, James Marshall said:

Jeste ali očigledno da ima i neki nezavisni izvor moći kojim se održava iznad površine, kao onaj Nenad Popović. Djelovalo je da je pokojni prije par godina kad se pričalo o sukobu sa braćom, ali eto nekako ispliva. Stara je to muljara, škola SK/SPS. 

 

takoreci fioka™. stari je to operativac™

Link to comment
19 minutes ago, harper said:

 

Djordjevic ima svoje igrace kojima veruje, obavezan je malo i prema tvom gazdi, ne verujem da to ima previse veze s tim ko je igrao za Zvezdu. Samo kazem da dok je takva situacija Zvezda nema nikakve obaveze da brine o razvoju domacih igraca preko onoga sto je potrebno klubu. Ako reprezentaciji nije bitno kako igraju domaci igraci vec se spiskovi kroje po Djordjevicevim simpatijama i Miskovim ceduljicama, zasto se uopste postavlja kao tema koliku minutazu domaci igraci imaju u Zvezdi i da li ispred njih ima ili nema stranih igraca koji ce im smanjivati minutazu? Sta to toliko zavodljivo postoji u mantri o forsiranju mladih i domacih igraca da ce nas muceni JoeD zbog toga da prezre klub za koji navija a da nije potreba da ti igraci jednog dana napreduju toliko da mogu da postanu korisni reprezentaciji?

 

Ono sto mi ide na kurac je to vase licemerje. Niko od vas se nije osvrnuo na to sto je na reprezentativnom spisku ostao Bircevic da bi otpao Simanic, a padate u nesvest i smarate beskonacno zato sto je Zvezda dovela Brauna na njegovoj poziciji, iako niko unapred ne moze da tvrdi kakvu ce minutazu imati Simanic ove u odnosu na prethodnu godinu. Ti momci su svi produzili ugovore sa Zvezdom, osim Radanova koji ni u FMP-u nije uspevao da napravi razliku, valjda ne bi to uradili da su nezadovoljni statusom.

 

Sumnjam da iko misli da klubovi imaju obavezu da razvijaju igrače za reprezentaciju. Doduše ovo JoeD-jevo sa državnim parama i srbima na terenu malo vuče na to, ali neka pojasni sam ako želi.

 

I ja bih voleo više mladih domaćih sa značajnom ulogom. Pre svega zato što mislim da se kupovinom stranaca ne možemo nositi sa ostatkom Evrope i da su vrhunski rezultati u Evropi za nas mogući samo kada nam se poklopi dobra generacija domaćih igrača ali i zato što mi je zanimljivije da gledam mladog igrača kako izrasta u vrhunskog nego kako dokazani amer isporučuje svoju normu.

Link to comment

Dobro, de, znamo da je Čovara SNS, de ti nama reci je li Ostoja SNS, kapiram da znaš bolje situaciju s one strane brda

 

(mislim, reći za bilo koga ko drži nešto jače od trafike ili štanda na pijaci da nije SNS je utopija) 

Link to comment
3 minutes ago, bradilko said:

velja su ocekivanja od ove sezone. dizu se polako rsb patke

ne valja da covic bude sns. lepse zvuci opozicionar (samostalni industrijalac) koji je rizikovao zivot kad je braci vucic rekao ne.

a kad se to desilo niko ne zna osim sto je svojevremeno neko to ovde ponosno preneo sa rsb foruma

 

Nama je Čović makar formalno ostavio mogućnost da tvrdimo da nije sns, Ostoja vama ni to. 

Link to comment
1 minute ago, Heaviside said:

Nama je Čović makar formalno ostavio mogućnost da tvrdimo da nije sns, Ostoja vama ni to. 

 

covara koji nije sns dobija cca duplo vise love od drzave nego limar koji je die hard sns.

jos ce ispasti da je stetno biti sns-ovac

Link to comment
4 minutes ago, James Marshall said:

Dobro, de, znamo da je Čovara SNS, de ti nama reci je li Ostoja SNS, kapiram da znaš bolje situaciju s one strane brda

 

(mislim, reći za bilo koga ko drži nešto jače od trafike ili štanda na pijaci da nije SNS je utopija) 

 

Čovara je dopisni član, kao i pola države, mora se jbg. Ipak je to mnogo manje bedno od ponižavanja na GO u live prenosu.

Link to comment

99% SNS-a su pilićari za Čovića, mala je to stranka kakav je to zlotvor. Zapravo jeste Partizan u potčinjenom položaju, u pravu su Grobari, s obzirom koga im je SNS poslao, nekog trećepozivca na kog Vučić šilji patku na Pinku. 

Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

covara koji nije sns dobija cca duplo vise love od drzave nego limar koji je die hard sns.

jos ce ispasti da je stetno biti sns-ovac

 

Nije to konkurs za mesto referenta u opštini da je lolajalnost stranci broj 1 kriterijum. Čovara zna biznis tj. mnogo je ozbiljniji pevač para od Ostoje, a i braća navijaju za Zvezdu.

Link to comment
7 minutes ago, James Marshall said:

Dobro, de, znamo da je Čovara SNS, de ti nama reci je li Ostoja SNS, kapiram da znaš bolje situaciju s one strane brda

 

(mislim, reći za bilo koga ko drži nešto jače od trafike ili štanda na pijaci da nije SNS je utopija) 

naravno da jeste ali mala je to beba za ovog nebojsu.

a na zalost i ovo u zagradi je blizu istine.

4 minutes ago, Heaviside said:

Nama je Čović makar formalno ostavio mogućnost da tvrdimo da nije sns, Ostoja vama ni to. 

neko ti uvek ostavi mogucnost da se pravis blesav. samo nastavi

 

Link to comment
Just now, Heaviside said:

 

Nije to konkurs za mesto referenta u opštini da je lolajalnost stranci broj 1 kriterijum. Čovara zna biznis tj. mnogo je ozbiljniji pevač para od Ostoje, a i braća navijaju za Zvezdu.

 

I posle se oglašavaš za onu sliku...

Link to comment
Just now, Heaviside said:

 

Nije to konkurs za mesto referenta u opštini da je lolajalnost stranci broj 1 kriterijum. Čovara zna biznis tj. mnogo je ozbiljniji pevač para od Ostoje, a i braća navijaju za Zvezdu.

 

ok, ali ne treba bas ni potencirati da je covic sada tu neki vagabundo odmetnik, u sukobu sa sistemom. a blizak je svakoj vlasti otkad se rodio, i od svake vlasti se okoristio

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

99% SNS-a su pilićari za Čovića, mala je to stranka kakav je to zlotvor. Zapravo jeste Partizan u potčinjenom položaju, u pravu su Grobari, s obzirom koga im je SNS poslao, nekog trećepozivca na kog Vučić šilji patku na Pinku. 

 

Pa zato im je i poslao njega. Namenjena im je takva uloga. Da je hteo nešto ozbiljnije da napravi od Partizana poslao bi im ozbiljnijeg mafijaša.

Link to comment
14 minutes ago, Nikodije said:

malo pisemo i napamet, a prelazni rok jos traje, a on podrazumeva i odlaske. ja nekako cisto sumnjam da bi se misko slozio sa produzavanjem dobrica i simanica, a da njihov status bude losiji nego prosle sezone. moguce je da ce biti prodati.

 

to kao treba da nas uteši?  

 

istini za volju, osim Čovićeve megalomanije, došao je i sticaj okolnosti, da su Đenka, Kuzmić i Jović na tržištu i šteta je ne probati da se  dovedu, jer će sledeći put biti u novim ugovorima, posle kojih će biti u ko zna kakvom stanju i ko zna sa kojom cenom itd

 

a greška bi bila ne produžiti Barona, Stratosa i Fajea koji su bili odlični i hoće da ostanu

tako da jbg, nije što hoćemo nego moramo da potpišemo sve  :sleep:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...