Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

5 minutes ago, Joe D said:

.

a ti si valjda netipican zvezdin navijac, koji kurac.

 

kako god, necu cuvarima vatre da kvarim zabavu, rekao sam sta sam imao na ovu temu. niti ja niti bilo ko drugi duguje bilo kome podrsku, pa nemam sta ni da objasnjavam. jedino sto sam i hteo da kazem na temu da je ta prica o neophodnosti 15 igraca zbog duine sezone kao motivu ovakvog prelano roka prica za debile, ali nece ti hvala bogu nikad manjkati publike za isprazna proseravanja. 

 

Jebali te cuvari vatre. Mozes komotno da se vratis na svoj moralni pijedestal da sa njega seruckas nesto za sta i ne znas sta i zasto seruckas ali, eto, malo mi se serucka pa sto da propustim priliku. Javi se ponovo kad budes saznao sta uopste zelis.

Link to comment
13 hours ago, FPLS said:

Objasnila legenda preko rsb posrednika okle lova...

 

 

 

Jbg,da nema žestoke konkurencije u vidu Tvorzića Legenda bi se već radovao Nobelu za ekonomiju...

Link to comment
19 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

zvezda ce imati 15 upotrebljivih igaca na el nuvou

 

I koji je tačno problem u tome što Zvezda ima 15 igrača koji mogu da igraju EL? Zašto bi bilo bolje da ima petoricu koja ne mogu da igraju takmičenje u kome će ekipa odigrati preko 30 utakmica? 

 

Inače, apsolutno ne stoji da su svih 15 podjednako upotrebljivi kao što tvrdiš. Ni u Zvezdi ni u jednoj drugoj ekipi ikada, neračunajući USA timove u FIBA takmičenjima. Kamo sreće da je tako, ali nije, Čović je manje upotrebljiv od Dženkinsa, Boriša od Gista i tako dalje.

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

pa naravno da ima razlike u kvalitetu, ali zvezda ce imati 15 evroligaskih igraca, minus junior. 

 

dakole ti stvarno mislis da djordjevic ne zove igrace koji igraju ili su igrali u zvezdi? ozbiljan si? 

 

 

Djordjevic ima svoje igrace kojima veruje, obavezan je malo i prema tvom gazdi, ne verujem da to ima previse veze s tim ko je igrao za Zvezdu. Samo kazem da dok je takva situacija Zvezda nema nikakve obaveze da brine o razvoju domacih igraca preko onoga sto je potrebno klubu. Ako reprezentaciji nije bitno kako igraju domaci igraci vec se spiskovi kroje po Djordjevicevim simpatijama i Miskovim ceduljicama, zasto se uopste postavlja kao tema koliku minutazu domaci igraci imaju u Zvezdi i da li ispred njih ima ili nema stranih igraca koji ce im smanjivati minutazu? Sta to toliko zavodljivo postoji u mantri o forsiranju mladih i domacih igraca da ce nas muceni JoeD zbog toga da prezre klub za koji navija a da nije potreba da ti igraci jednog dana napreduju toliko da mogu da postanu korisni reprezentaciji?

 

Ono sto mi ide na kurac je to vase licemerje. Niko od vas se nije osvrnuo na to sto je na reprezentativnom spisku ostao Bircevic da bi otpao Simanic, a padate u nesvest i smarate beskonacno zato sto je Zvezda dovela Brauna na njegovoj poziciji, iako niko unapred ne moze da tvrdi kakvu ce minutazu imati Simanic ove u odnosu na prethodnu godinu. Ti momci su svi produzili ugovore sa Zvezdom, osim Radanova koji ni u FMP-u nije uspevao da napravi razliku, valjda ne bi to uradili da su nezadovoljni statusom.

Link to comment
17 minutes ago, Joe D said:

ne smeta mi nista, neka cveta hiljadu cvetova. 

 

A jebo ga ti. Pratis kosarku i pises "normalno" pa me zanima...

Edited by MiddleClass
Link to comment
16 minutes ago, Heaviside said:

 

I koji je tačno problem u tome što Zvezda ima 15 igrača koji mogu da igraju EL? Zašto bi bilo bolje da ima petoricu koja ne mogu da igraju takmičenje u kome će ekipa odigrati preko 30 utakmica? 

 

Inače, apsolutno ne stoji da su svih 15 podjednako upotrebljivi kao što tvrdiš. Ni u Zvezdi ni u jednoj drugoj ekipi ikada, neračunajući USA timove u FIBA takmičenjima. Kamo sreće da je tako, ali nije, Čović je manje upotrebljiv od Dženkinsa, Boriša od Gista i tako dalje.

 

pa kako nije problem? niko ne koristi 15 igrača, neko ko ima kvalitet da bude regularan bekap u EL završiće kao 11-12 igrač, ili se neće ni skidati. biće nezadvoljni, mladi igrači se neće razivijati kako bi trebalo itd

 

Nebojša sastavlja tim kao da je pobegao od gladi. pre dve god se istraumirao kad su mu svi otišili, prošle godine se istraumirao kad su počeli da se povređuju i kad mu je plejof ABA zavisio od Davidovca na dve pozicije itd. I sad je ušao u poslastičarnicu i naručuje svee. pa će da mu bude muka, jbg.  ne može tako, zna se kako se jede, kojim redom, kako koliko, da bi sve radilo kako treba

 

Edited by levi
Link to comment
13 minutes ago, Heaviside said:

 

I koji je tačno problem u tome što Zvezda ima 15 igrača koji mogu da igraju EL? Zašto bi bilo bolje da ima petoricu koja ne mogu da igraju takmičenje u kome će ekipa odigrati preko 30 utakmica? 

 

Inače, apsolutno ne stoji da su svih 15 podjednako upotrebljivi kao što tvrdiš. Ni u Zvezdi ni u jednoj drugoj ekipi ikada, neračunajući USA timove u FIBA takmičenjima. Kamo sreće da je tako, ali nije, Čović je manje upotrebljiv od Dženkinsa, Boriša od Gista i tako dalje.

 

pa sa stanovista kluba nema nikakvih problema, cak i preliva. problem ce biti jedino za pojedine igrace. 

 

gde sam ja tvrrdio da su svi podjednako upotrebljivi? 

Link to comment
1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

 

pa imace zvezda 15 podjednako upotrebljivih igraca, plus ristic, radanov (jos jednom, nadam se da agent 5 puta dnevno salje poruke covicu) i nenadic. 

 

Link to comment

malo pisemo i napamet, a prelazni rok jos traje, a on podrazumeva i odlaske. ja nekako cisto sumnjam da bi se misko slozio sa produzavanjem dobrica i simanica, a da njihov status bude losiji nego prosle sezone. moguce je da ce biti prodati.

Edited by Nikodije
Link to comment

izvinjavam se onda, lose sam se izrazio. zvezda ima 15 igraca koji su makar dobri igraci u rotaciji na el nivou. 

Link to comment
8 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

:laugh:

 

Ti stvarno očekuješ da ću ja prihvatim nešto samo zato što si ti to rekao? Ima ovde ljudi višestruko obrazovanijih od tebe pa opet argumentuju svoje tvrdnje.

 

Kojot: x je y

Heaviside: nije

Kojot: lol 

 

Bravo, pobedio si.

Edited by Heaviside
Link to comment

Treba imati u vidu i to da je ovo faza prelaznog roka u kojoj tek pocinju da se formiraju ekipe i da Zvezda jos nikoga nije prodala, a nije nemoguce da bude ponuda za neke igrace. Za Odza, na primer, ima interesovanja ali je dr Nebojsa zacepio cenu i nece ga prodavati ako ne bude bas dobrih ponuda. Mi smo sve igrace zastitili ugovorima ali to ne mora da znaci da nece biti odlazaka do 15. jula.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...