Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

14 hours ago, samo_opusteno said:

Muceni Toni Katic (valjda), kakvo razgibavanje u jednom napadu.
 

 

 

Kakva tehnika suta leb te jebo.Kamena sa ramena.

Link to comment
1 minute ago, Блок_64 said:

 

 

Kakva tehnika suta leb te jebo.Kamena sa ramena.

Kako je uvalio loptu govnar 2 sekunde pre isteka npada, a drndao ju je 20 sekundi... Samo mu je Beron vratio natrag, da popase šta je usrao, a onda ga ovaj šut usere i on kao ispadne dobar...

Link to comment
6 minutes ago, Heaviside said:

Koliko su bolesni obojica kada im je neprihvatljiva solucija da debeli ima 15 minuta u ABA i poneki minut u Evroligi kada se ukaze prilika. Malo da se sprda, odmeri snage sa Ljuljom, Slukasom i ekipom, malo pas bez gledanja, ovo-ono, x-man :D

 

 

 

Poceli su na instagramu da ogovaraju ljudima koji pisu da nece da idu na utkamice dok fiilip igra :D

Link to comment
Just now, radisa said:

Kako je uvalio loptu govnar 2 sekunde pre isteka npada, a drndao ju je 20 sekundi... Samo mu je Beron vratio natrag, da popase šta je usrao, a onda ga ovaj šut usere i on kao ispadne dobar...

 

Dobri moj Radisa,ima ona teroja verovatnoce da jedna mora da upadne.Ne teraj me da mu gledam statistiku u aba.

U eroligi znam sve sto je sutno promasio je.

Link to comment
12 minutes ago, Блок_64 said:

 

Dobri moj Radisa,ima ona teroja verovatnoce da jedna mora da upadne.Ne teraj me da mu gledam statistiku u aba.

U eroligi znam sve sto je sutno promasio je.

Pa da, ali me baš iznerviralo što mu je ova standardno alibi uvaljivanje kolegama da bace da on ne bi dobio izgubljenu loptu upala, umesto da mu je istekao napad...

 

Inače, meni je neverovatno da on pokušava da ide na ulaz povremeno... To je toliko neartikulisano, da prosto prevazilazi sva očekivanja...

 

Ja da sam trener protivničke ekipe, igrao bi bez playa kad je on u igri, sa čovekom kojije viši od njega za pola glave-glavu a on mora da ga čuva i samo bi guzio u reket, ništa drugo... On mene ne bi mogao da odbrani da se guzim ispod koša, a ne profi košarkaša...

 

 

Link to comment
 
Poceli su na instagramu da ogovaraju ljudima koji pisu da nece da idu na utkamice dok fiilip igra [emoji3]
Sta im pisu majke ti?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

Link to comment
57 minutes ago, Блок_64 said:

 

Poceli su na instagramu da ogovaraju ljudima koji pisu da nece da idu na utkamice dok fiilip igra :D

Ajde ne preteruj, bar nam marketing radi kako treba i to nije tacno sto si napisao.

Link to comment
40 minutes ago, LeBron said:

Ajde ne preteruj, bar nam marketing radi kako treba i to nije tacno sto si napisao.

 

Ne preterujem meni danas odgovrili da me niko ne tera da idem u halu da gledam filipa.Ako je to taj marketing ok.

Link to comment
51 minutes ago, Moća said:

Sta im pisu majke ti?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 

 

Klasicno,niko te ne tera,ne gledamo igrace vec klub itd itd.

Link to comment
8 hours ago, Блок_64 said:

 

Ne preterujem meni danas odgovrili da me niko ne tera da idem u halu da gledam filipa.Ako je to taj marketing ok.

Ajd proveri jos jednom ko ti je odgovorio pre nego sto lupetas.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...