Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

juce gledao utakmicu na hr areni, i u jednom trenutku, nakon gistovog faula u napadu posle neuspesne pik igre sa covicem, josip sesar kaze: "dojma sam da je gist nezadovoljan nacinom coviceve igre, vidi se da je nervozan". konacno da neko primeti gistovo nezadovoljstvo kada igra sa patuljkom.

Link to comment

Primećuju to i Plavšić i Kuzma, samo ne smeju da izađu iz svog botovskog mehura. Ostaje na braći Hrvatima da šire istinu o količini štete koju nanese papkar.

Link to comment

Kacio ja na drugoj temi, ovi ovde su fino rekli da Covic skripi i da Zvezdi treba novi plej. S tim sto su zadrzali odredjeni nivo profesionalnosti i korektnosti, pa je bilo malo uvijanja prilikom trazenja pravog izraza.

 

 

Link to comment

Je l' mu ovo prvi pozitivni +/- u sezoni? 

Ima jos milestoneova da ispuni, na primer da pogodi dvojku posle 100 minuta EL kosarke, da zavrsi ulaz, pa da baci alley-oop, pa da metne trojku za pobedu... 

Edited by Plajvi
Link to comment
14 minutes ago, *edited by mod said:

Auuuu ala se senior bacio u medijsku ofanzivu. Filip je postao i X-men.

https://sport.blic.rs/kosarka/domaca-kosarka-i-aba/aba-liga-kk-crvena-zvezda-cibona-filip-covic-toni-katic-x-men/sdg58nw

"Kako kažu, Čović je sve odradio u stilu superheroja iz filma „Iks Men”, koji ima razne moći, a jedna od njih je teleportovanje."

Sent from my H3213 using Tapatalk
 

 

Rekoh ja, terminalna faza. Video Nebojsa od Vucica da realnost u Srbiji postoji samo u tabloidima pa resio na istu foru da pogura svog retardiranog sina do profi kosarkasa. 

Link to comment

Koliko su bolesni obojica kada im je neprihvatljiva solucija da debeli ima 15 minuta u ABA i poneki minut u Evroligi kada se ukaze prilika. Malo da se sprda, odmeri snage sa Ljuljom, Slukasom i ekipom, malo pas bez gledanja, ovo-ono, x-man :D

 

Ovo su sada već otvorene provokacije upućene najužoj navijačkoj bazi, onima koji zapravo gledaju utakmice. Tipična sns tabloidna kontraofanziva u kojoj svesno plate cenu da se potpuno zgade manjini koja je makar minimalno upućena u temu, ne bi li što efikasnije manipulisali neupućenom većinom. Nadajmo se da će usled uznapredovale bolesti potceniti navijače, preći crtu i zgaditi se većini, mada pitanje je šta bi i to donelo. Deluje mi da ih se možemo otarasati samo u slučaju ucene robijom/oduzimanjem imovine. Kapiram da imaju osamstopetsto miliona fantomskih potraživanja prema kluba i da sami neće otići, a neke blaže ucene neće upaliti pošto je Nebojša već prošao sve od suđenja za milionske zloupotrebe na Kosovu i prebijanja novinara do optužbi da je umešan u ubistvo premijera. Realno ni ne čudi što čovek sa takvom biografijom više ne zna za blam.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...