Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, Plajvi said:

Danima vec ne mogu da provalim na koga mi lici Gavrilo, prvo sam mislio Zvonko Mihajlovski ali nije. Postoji neko negde (glumac/muzicar) 100% pljunut samo ne mogu da se setim. 

od ponedeljka.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

Nebojsa je u terminalnoj fazi. Prepucavanje sa KSS, pisanje FMP saopstenja i preko svega, ova porodicna fiksacija da mu je sin kosarkas koja drzi kao taoce ogromnu vecinu navijaca Zvezde je sve skupa odraz potpunog odvaljivanja od realnosti. Steta je sto nam je konkurencija najodvratniji klub u istoriji sporta, u suprotnom bi jedan brzi fijasko Coviceve Zvezde bio veoma pozeljan scenario. 

 

Bio je najodvratniji sa Vujoševićem, danas je za svakog neutralnog, Zvezda sa kepecima kompleksašima mnogo odvratniji klub.

 

Gori fan base imaju, to svakako (ne-naci fan base, tj "normalce").

Edited by Ivo Petović
Link to comment
3 hours ago, Plajvi said:

Danima vec ne mogu da provalim na koga mi lici Gavrilo, prvo sam mislio Zvonko Mihajlovski ali nije. Postoji neko negde (glumac/muzicar) 100% pljunut samo ne mogu da se setim. 

Sanja Ilić Balkanika

Link to comment
11 hours ago, Shaq said:

a obozavaoci lika i dela govnara, nek pogledaju opet ovu utakmicu, da bi videli koliko je poena primljeno od raspale cibone preko govnara koji je odigrao odlicnu™ utakmicu sa postignutih 14 poena(a sto se desava na svaku 36-u utakmicu).

Od muke sam se smejao gledajući Čikova preuzimanja a zatim one face "šta ću ja tu" i bežanja na perimetar kao da brani nekog, tako je u jednom trenutku pod košem ostavio igrača samog da položi...bruka klub.

Link to comment
20 minutes ago, Ros said:

jel ne moze neko takav klip da namontira i posalje kinezima. mozda ga neko uzme bez dublje analize

 

Ne pomazu klipovi majko sa korita Coviceva, ni Plavsici ni Kuzmanovici. 

Link to comment

Ko ce onda da uveseljava radnicku klasu? 

 

On the serious note, brine sto smo jedva dobili uprkos suterskoj klinici. Hocu da verujem da je zbog trosenja u duplom el programu, pogotovo protiv Himkija. Lazicu se mora skratiti minutaza jer imamo paletu dobrih bekova i onda obicno Dobric ispasta i dobije <10 minuta.  Ne mislim da je visak, on je kljucan covek izgradnje timske hemije i standarda voljnog momenta ali kad igra previse postane stetan. Lorenco usao lose u oba poluvremena i drago mi je sto se na kraju iskupio sa presudnom trojkom, verujem u njega. Covic nepotrebno dugo na terenu, dobro je igrao do 4/4 ali bar nekoliko minuta ranije se videlo da je izgubio momentum i morao je Gavrilo ranije da menja. Neverovatno je koliko mnogo puta su se naci centri zabijali pod kos medju 3 njihova i retko kada vrate dobru povratnu. 

Link to comment
14 minutes ago, harper said:

 

Ne pomazu klipovi majko sa korita Coviceva, ni Plavsici ni Kuzmanovici. 

nije kineska struka bas sjajna. ima tu par stvari preslikanih sa NBA top 10. one koje su uspele :D

Link to comment

Jedino sto brine u vezi s ovim timom je bivstvovanje fizicke manifestacije svega onog sto je lose u Srbiji. To je sistemski kvar koji ne dozvoljava ispravljanje bilo kojeg nedostatka. Covic Filip je kao sklopka na kutiji s osiguracima, dok se on ne premosti nevazno je koji osigurac radi a koji ne. 

Link to comment
4 minutes ago, Ros said:

nije kineska struka bas sjajna. ima tu par stvari preslikanih sa NBA top 10. one koje su uspele :D

 

Dovoljno je da ga vide uzivo i to ce biti kraj njegove kineske karijere. 

Link to comment
3 hours ago, harper said:

Jedino sto brine u vezi s ovim timom je bivstvovanje fizicke manifestacije svega onog sto je lose u Srbiji. To je sistemski kvar koji ne dozvoljava ispravljanje bilo kojeg nedostatka. Covic Filip je kao sklopka na kutiji s osiguracima, dok se on ne premosti nevazno je koji osigurac radi a koji ne. 

 

:Hail:

 

Maestralan opis :lalab:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...