Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Danima vec ne mogu da provalim na koga mi lici Gavrilo, prvo sam mislio Zvonko Mihajlovski ali nije. Postoji neko negde (glumac/muzicar) 100% pljunut samo ne mogu da se setim. 

Link to comment
Just now, Plajvi said:

Danima vec ne mogu da provalim na koga mi lici Gavrilo, prvo sam mislio Zvonko Mihajlovski ali nije. Postoji neko negde (glumac/muzicar) 100% pljunut samo ne mogu da se setim. 

nino 

Link to comment

setio se retard gavrilovic da izvuce drugog retarda iz igra kad je razlika sa +15 pala na +5..

dzabe se pojedinci zavaravaju periodicnim pobedima protiv ekipa poput himkija, dok ne odu govnar sa pozicije trenera i govnar sa pozicije pleja, nece ovaj tim videti ni jedan trofej.

Link to comment

a obozavaoci lika i dela govnara, nek pogledaju opet ovu utakmicu, da bi videli koliko je poena primljeno od raspale cibone preko govnara koji je odigrao odlicnu™ utakmicu sa postignutih 14 poena(a sto se desava na svaku 36-u utakmicu).

Link to comment

+/- govnara u njegovoj odlicnoj™ poenterskoj utakmici je +5(s tim sto je zamenjen kad je vec cibona dobila 3 bacanja), a zo-a i pred ulaska u igru na ta svirana 3 slobodna, ima +/- 10.

Link to comment

Ali kad ti je i pored pobjede muka, jer si morao gledati tatinog najveći dio utakmice. Kako li je tek igraču koji mora da sjedi na klupi, da bi se govance igralo... Da su ovima Ameri igrali, ponovilo bi se Novo Mesto.

Link to comment

Nebojsa je u terminalnoj fazi. Prepucavanje sa KSS, pisanje FMP saopstenja i preko svega, ova porodicna fiksacija da mu je sin kosarkas koja drzi kao taoce ogromnu vecinu navijaca Zvezde je sve skupa odraz potpunog odvaljivanja od realnosti. Steta je sto nam je konkurencija najodvratniji klub u istoriji sporta, u suprotnom bi jedan brzi fijasko Coviceve Zvezde bio veoma pozeljan scenario. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...