Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

naci igrac koji je danas doneo pobedu u el, je morao prvih 6 utakmica u sezoni da bude van 12 da bi ovo govno ispunilo svoj hir:

ofanziva : 15 MIN / 1.0 PTS / 1.3 SK / 1.8 AST / 0.0 UL / 2.2 IL / šut iz igre 13%

defanziva: -27,2 poena po utakmici 

 

a u nastavku sezone ce ili isti ovaj simanic koji je danas doneo pobedu, ili dobric ili davidovac, ili ce derik biti otpusten, da bi ovo govno i dalje  pishalo po svim normalnim fenovima zvezde, dok bude  isporucivalo po utakmici vec utvrdjene statse..

ofanziva : 15 MIN / 1.0 PTS / 1.3 SK / 1.8 AST / 0.0 UL / 2.2 IL / šut iz igre 13%

defanziva: -27,2 poena po utakmici 

PU!!!!!!!

Link to comment

Sinoć sebi u 4/4 rekoh u toku role malog od palube i naglog gubitka prednosti usled loše odbrane (nije postojala mogućnost da se sakrije Junior)  i bezidejnog napada jer isti taj gnom nije u stanju da organizuje ništa smisleno, one dve (iako je pamtim samo jednu asistenciju) asistencije samo potvrđuju njegovu nemoć jer niko taj pas nije očekivao, ni Đenka ali zahvaljujući reakciji Đenke ispala je odlična asistencija(ta asistencija je bila u njegovom prvom pojavljivanju na terenu). Dakle, u tom periodu su igrači Himkija smanjili razliku za 14 poena i postojala je realna opasnost da prospemo sve dobro urađeno u prethodne tri četvrtine (osetili krv), Gavrilović je to izmenama sprečio za moj ukus bar minut prekasno.

Link to comment

Ovo sa Filipom prelazi sve granice ludila i neke nerazumne ali u trenucima bolecivosti shvatljive roditeljske patologije. On odlicno zna da nas bukvalno ubija na obe strane terena, zato se u poslednje vreme trudi da bude nevidljiv, ali ne odustaje. Vise nema ni tog efekta da se dokaze nedokazivo, ovo se pretvorilo u cisto inacenje. 

Link to comment

(mozda nije za ovdi, prebacite ili brisite) jeste videli onaj dziberizam sa krstacama kao odgovor na kretenski zahtev evrolige u vezi obelezavanja helovina? koji jebeni dziberluk i blam! pihh!! 

Link to comment

ako probudi ovaj trener simanica imamo novog nba igraca za par leta. pokidao je decko sinoc. ali highlight je bila banana svedu koji je munja i pobeze mu ali ga stize simanic.

Edited by bradilko
Link to comment
(mozda nije za ovdi, prebacite ili brisite) jeste videli onaj dziberizam sa krstacama kao odgovor na kretenski zahtev evrolige u vezi obelezavanja helovina? koji jebeni dziberluk i blam! pihh!! 
Teški kretenizam
Link to comment

Ja bih ostavio Gavru...kad ionako očigledno nema boljeg rešenja na vidiku.

A i makar me ne nervira kao onaj nadrkani Tomić, ovaj deluje kao dingospo.:fantom:

Sviđa mi se ona petorka u kojoj su Braun, Đenka i Bili...treba to koristiti kad god je to moguće. Videćemo kad se vrati Faye kako će se deliti minutaža sa Simanićem, ali očigledno da je on Gavrin favorit. Kuzma uneo veliku sigurnost u reket, očekivano. 

Ako kojim slučajem dobijemo Real, vrv bi bili rezultatski bili iznad očekivanja u EL za ovaj deo sezone...

Link to comment

I meni se svidela petorka sa trojicom američkih bekova. Bili bi bolja ekipa samo da se odstrane Čović iz ekipe, a Lazić sa parketa u EL, neka ostane u ekipi ako je bitan kao kapiten. Idealno bi bilo dovesti još jednog pleja, ali bi bili bolji i da niko ne dođe umesto Ćovića. Boriša se mora forsirati, pa nam ne trebaju 3 četvorke plus Gist, Perper i Deda koji to mogu da odigraju, ako se nema para za pleja. Pisali smo pre sezone, roster dubok do ludila na svakoj poziciji osim na pleju, a najdublji na onoj na kojoj nam igra jedini mladi talenat.

Link to comment

Gavra Filipu daje značajno manju ulogu nego Tomić. U Tel Avivu za divno čudo nije ulazio od kako smo počeli da stižemo pa do kraja, a juče je igrao u prvom poluvremenu koliko je morao (rezultatski smo bili dobri), a u drugom kad je bilo rešeno. Jebiga, drugi je plejmejker, tako je tim koncipiran.

Nažalost, teško da je Gavra autoritet koji će da izdejstvuje liferovanje filipa i dovođenje zamene, ali je uloge Odza i Filipa sveo na minimum.

Nažalost, izgleda mi da Bili u EL može da bude konkurentan samo kad ima vanredno šutersko veče (u tome mu je juče pomogla i odbrana Himkija). Zamišljen je kao dominantna napadačka opcija, ali on protiv malo čvršće odbrane baš teško može tome da odgovori. Slab je, spor, loš kreativac, a nije dzejsi kerol šuter da bi mu sve ostale karakteristike bile inferiorne. U odbrani je pritom krater.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment

Што неко написа у коментарима на Моцарту: Човић код нас има улогу коректора. Кад поведемо са 25 разлике, да коригује на 10.

 

Често побједе знају да замаскирају право стање ствари, али синоћна је побједа оголила све везано за овај састав Црвене Звезде. Осим штеточине у виду татиног сина, искључење Лазића је показало да нам реално и не треба. Његова минутажа се баш може лагано сводити на минималну, хокејашке измјене, а да ту улогу преузме Добрић. Бориша је показао какав је квалитет и Томићу сам замјерао што га није форсирао. Морамо га гурати, биће осцилација, али он мора бити стартна четворка са значајном минутажом.

Зо је све бољи, свиђа ми се како пегла одбрану у тандему са Ђенком, врло секси. Берон је вјерујем пробио баријеру Евролиге и очинства и биће све бољи. Он је паљевина, играч који испоручује у серији и зато му треба стварати простор а не да он мора да га сам гради враћањем у рикверц до центра. Са Гистом и Кузом смо много зајебани у рекету. О Стратосу је сувишно говорити каква је класа.

 

Све то лијепо, али ако нам Небојша доведе Гуровића за тренера, потпуно ће нам се усрати у сезону. Радије нек Гаврило остане у том случају.

Link to comment
11 minutes ago, kralj said:

Gavra Filipu daje značajno manju ulogu nego Tomić. U Tel Avivu za divno čudo nije ulazio od kako smo počeli da stižemo pa do kraja, a juče je igrao u prvom poluvremenu koliko je morao (rezultatski smo bili dobri), a u drugom kad je bilo rešeno. Jebiga, drugi je plejmejker, tako je tim koncipiran.

Nažalost, teško da je Gavra autoritet koji će da izdejstvuje liferovanje filipa i dovođenje zamene, ali je uloge Odza i Filipa sveo na minimum.

Nažalost, izgleda mi da Bili u EL može da bude konkurentan samo kad ima vanredno šutersko veče (u tome mu je juče pomogla i odbrana Himkija). Zamišljen je kao dominantna napadačka opcija, ali on protiv malo čvršće odbrane baš teško može tome da odgovori. Slab je, spor, loš kreativac, a nije dzejsi kerol šuter da bi mu sve ostale karakteristike bile inferiorne. U odbrani je pritom krater.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka
 

Teško da su u klubu od njega očekivali da bude dominantan EL igrač. On zapravo nije legit EL uopšte, ali mi smo Zvezda a ne CSKA. Bio je odličan u završnici ABA prošle godine, to se možda zaboravlja zbog mita o Filipu. Bili je za ABA nivo ubica, dokazano donosi titule.

Link to comment
15 minutes ago, Heaviside said:

I meni se svidela petorka sa trojicom američkih bekova. Bili bi bolja ekipa samo da se odstrane Čović iz ekipe, a Lazić sa parketa u EL, neka ostane u ekipi ako je bitan kao kapiten. Idealno bi bilo dovesti još jednog pleja, ali bi bili bolji i da niko ne dođe umesto Ćovića. Boriša se mora forsirati, pa nam ne trebaju 3 četvorke plus Gist, Perper i Deda koji to mogu da odigraju, ako se nema para za pleja. Pisali smo pre sezone, roster dubok do ludila na svakoj poziciji osim na pleju, a najdublji na onoj na kojoj nam igra jedini mladi talenat.

 

+1 za petorku sa tri američka beka + Boriša i Kuz, tada smo izgledali najbolje. Oni su i napravili stoka razlike i dali mogućnost Gavri da komotno uvede gnoma i omogući mu standardnih 15 minuta bez bojazni za pobedu.

-1 za Dedu koji je baš razočarenje. Zasad ništa nije odigrao na ovom nivou, ne možeš mu dati loptu u ruke, nije ni za ćošak jer nije šuter, ne impresionira me ni njegova defanziva iako se vodi kao pametan timski defanzivac. I nikako da popravi telo, to mi je najčudnije.

Nemam pojma kako ćemo da rešimo dva kancera u liku gnoma i ljudine. Verovatno nikako.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...