Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Utakmica je išla savršeno, dok slina na klupi nije odlučila da kazni Zoa, Billyja i Đenku za pobjedu i da se oduži tati držanjem isprdka. Šteta što ovako dobra grupa igrača nema trenera. Milina je bila gledati kako je energija pomenute trojice + Boriša i Gistara melje Himki.

Link to comment
Sjajna pobeda!!!

Da. Od zivotnog znacaja da se stvori neki identitet tima i neka energija. Sledeca je Real u Areni, posle ovoga verovatno ce biti puna Arena i kad bi to nekako dobili mogli bi na 4-4 jer posle toga cekamo Asvel.
Dobro je i sto je Borisa zacementirao mesto.
Link to comment

Odlicna utakmica, sve je bilo kako treba na terenu.

 

Simana porobio, Kuzma se vratio, Peper se usrao u Timu, Beron u ogavnog brata, gnom se jos jednom istakao, Laza naterao Sveda na 2 greske za minut i otisao u legendu.

Link to comment

Nema te razlike koju Covicev mali retard nije u stanju da ugrozi. Uspeo je ceo tim da sjebe za 6 minuta uvaljujuci koske saigracima i ubijajuci im samopozdanje jer su morali da vade suteve iz bunara. 

Link to comment
4 minutes ago, hrkljush boys_2 said:

Utakmica je išla savršeno, dok slina na klupi nije odlučila da kazni Zoa, Billyja i Đenku za pobjedu i da se oduži tati držanjem isprdka. Šteta što ovako dobra grupa igrača nema trenera. Milina je bila gledati kako je energija pomenute trojice + Boriša i Gistara melje Himki.

Aj prestani vise, molim te.

Link to comment

Čovićeva statistika

Protiv Himkija

Na parketu; 22-22 za 16 minuta

Na klupi;: 68-56 za 24 minuta

 

6 EL utakmica

Na parketu: 88min, Zvezdin skor 118-169 (-51), prosek na 40 minuta: 54-77

Na klupi: 157min, Zvezdin skor 326-294 (+32), prosek na 40 minuta: 83-75

Statistika po meču: 15 MIN / 1.0 PTS / 1.3 SK / 1.8 AST / 0.0 UL / 2.2 IL / šut iz igre 13%

 

4 ABA utakmice

Na parketu: 73min, Zvezdin skor 147-149 (-2), prosek na 40 minuta: 80-81

Na klupi: 87min, Zvezdin skor 189-153 (+36), prosek na 40 minuta: 87-71

Statistika po meču: 18 MIN / 2.5 PTS / 2.0 SK / 4.8 AST / 0.5 UL / 2.5 IL / šut iz igre 27%

 

6 EL + 4 ABA utakmice

 

Na parketu: 161min, Zvezdin skor 265-318 (-53), prosek na 40 minuta: 66-79

Na klupi: 244min, Zvezdin skor 515-447 (+68), prosek na 40 minuta: 84-73

Statistika po meču: 16 MIN / 1.6 PTS / 1.6 SK / 3.0 AST / 0.2 UL / 2.3 IL / šut iz igre 19%

Link to comment

Ja sam brojao (nije me mrzelo) i izbrojao sam -2 za Gnoma, ne znam sta sam propustio. :laugh:

Sto se tice tekme, najvise volem kad nisam u pravu. :kecman:

Da li je Djenka ikada zakucao? 

Link to comment

Dve stvari su odlucile utakmicu, prva je Borisa Simanic koji im se usrao u koncept( a vala i Cokiju se usrao u Brauna) a druga je iskljucenje Lazica koje je omogucilo vecu minutazu Djenki i Beronu. Lazic je visak u ovom timu kao i Covic.

Link to comment
1 minute ago, Moća said:

Dve stvari su odlucile utakmicu, prva je Borisa Simanic koji im se usrao u koncept( a vala i Cokiju se usrao u Brauna) a druga je iskljucenje Lazica koje je omogucilo vecu minutazu Djenki i Beronu. Lazic je visak u ovom timu kao i Covic.

 

Jasno kao dan. Bilo mi ga je žao što je naseo do jaja, sa druge strane, toliko je jebeno očigledno da ne treba da igra, da je to strašno. Svi su em bolji em perspektivniji od njega na čelu sa Dobrićem. Lazića hvale zbog odbrane ali je Dobrić par puta majstorski sačuvao Šveda, što je najgore, i onda kada mu je sviran imbecilno glup faul. Bukvalno da ga nema, Lazića, apsolutno se ni po čemu ne bi priemtilo da fali tj samo bi bolje igrali.

 

Neprocenjiva pobeda tj pobeda u najboljem mogućem momentu, pre svega za samopouzdanje tima. Glavna primedba na skoro pa nikakvo pomaganje u odbrani, previše skokova u napadu Himkija tj nepostojeće građenje i prodora koji su kretali sa 7, 8 metara i išli lagano do koša a da bukvalno niko ni ne pomisli da pomogne. Tu ima dosta prostora za pomak. Realno smo sipali trojke u serijama što je smrt za protivnike i na taj način ih lomili, ali ako smo, i nama su drugi. 

Lorenzo Braun ima fenomenalnu kontrolu lopte, jak, stabilan dribling i nenormalno brzu reakciju kada odbrana krene da seče. Bitno je da igra, biće sve bolji. Samo mu malo više osećaja fali u završnici pod kontaktom, inače je samo danas mogao lagano upisati još 6, 8 poena. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...