Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts




Neće nama Strahinjića Bana i forumi da određuju ko će igrati a ko ne, znamo mi dobro tu kuhinju a pokazaće i dokaze kod Dee i Sarape.[emoji3]


Jel moze objasnje, od tebe ili nekog drugog, ko su ti iz kafica koji kadriraju po KKCZ i nerviraju nam Nebojsu?
Link to comment
58 minutes ago, Milosh76 said:


 

 


Jel moze objasnje, od tebe ili nekog drugog, ko su ti iz kafica koji kadriraju po KKCZ i nerviraju nam Nebojsu?

 

Te je sam Nebojša par puta etiketirao na onim već po malo legendarnim KZŠ kada nije znao kako da objasni nečije šilbovanje ili  dovođenje...onda je uveo u priču Strahinjića Bana i forume.

Link to comment
8 minutes ago, Banjo said:

Mnogo sam izvredjao Kuzmanovica sinoc na instagramu pre nego sto me blokirao. Ne moze se sa botovima fino. Svasta sam mu napisao

E neka si ga, mnogo se potresao :D, boli njega ćuna  za ta vređanja.

 

Link to comment
9 hours ago, Apollo Creed said:

"Efes ima više od jednog igrača koji može da prenese loptu,

 

 

Ми имамо једног који сигурно не може :Jova:

Link to comment
5 hours ago, Djuro said:

Valjda Misko, njegov ofis je u str bana.

 

 

Не,нема везе са тим.

Пре пар година када су навијачи ишли на калиш и тражили смену тадашњег руководства,па их је ваљада неко примио, неко није.Владало је више струја у тада у кк,једна је била за човића друга је била против.После тих да кажем протеста на калишу једна од тих струја и навијача углавном из партера б су отишли са једном од струја на пиће у Страхињића Бана,где су причали појма немам шта,али им је сређено да их смрдљиви тегелтија укључи увече у своју емисију сос кош.Чак се знао и редослед и ко ће шта да каже.Мислим да Небојша из тог разлога говори о силиконској долини.

Edited by Блок_64
Link to comment

Predvideo sam nam 0-7 posle Himkija i Reala, pustio nas Zeljko, a kapiram da veceras i protiv Reala gubimo tesno.


Pa da posle toga gledamo natenane i uglavnom pobedjujemo kuci i sisamo na strani do kraja i konacnih respektabilnih 14-20. 

Kapiram da ce u 8 Barsa, CSKA, Real, Fener, Efes, Himki, Armani i Panatinaikos. Vrzmace se oko PO i za dlaku ispasti Bajern, Baskonija, Olimpijakos i Makabi, ostali besmisleno bleje. 

Vise sam voleo mnogo kad su bile grupe. 

Edited by Plajvi
Link to comment
8 minutes ago, Plajvi said:

kapiram da veceras i protiv Reala gubimo tesno,

 

Нема шансе.

 

едит: сад тек видим "и", извини бураз. :isuse:

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...