Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

Sutra je svakako crveno slovo. Sveti Petar Cetinjski plus Lučindan. Da vas komuniste i štovatelje letećeg špageti čudovišta nešto naučim. :fantom:

 

Offtopic / kad će novi trener? Ne mogu ovu neznalicu sa gledam.

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

Filip kao beba Isus.

 

 

Ahahahahaha jao jao

 

Cudi me da Tomić nije izjavio šta i gde škripi. Samo se zahvalio i pokupio svoje prnje. 

Link to comment

ovakav raspad sistema je i pre pocetka sezone mogao da vidi i jedan filip visnjic a kamoli neko ko je odgledao 2 minuta kosarke..

ovde vise nije u pitanju faza gde je govnar sam za sebe na terenu govnar, vec je faza gde je svojim govnima inficirao i sve ostale u ekipe..

ovde vise nije rec o tome da cemo biti kanta za napucavanje u el, vec da necemo biti blizu ni mogucnosti da se osvoji aba liga..

govnar da je otisao juce, ekipi bi trebalo jedno 2 mesece da se dekontaminira, ali govnar ne da nije otisao, vec je poslednja stavka koja bi se menjala..

tako da ono, kakav himki, kakav minki, sezona nije ni pocela a vec se zavrsila.

Link to comment
Ahahahahaha jao jao
 
Cudi me da Tomić nije izjavio šta i gde škripi. Samo se zahvalio i pokupio svoje prnje. 
Ne radi to niko. Jednostavno time bi poslao poruku upravama da će prilikom razlaza izneti prljav veš i tako bi zatvorio vrata većine klubova.
Link to comment

Da, ovo što napisa Shaq, to bi i ja video kao najveći problem i nije da mnogi unapred nisu upozoravali (na forumu, ne u medijama) 

 

Iako je ovde sport u pitanju, može se lako preslikati na svako produzeće.  Vidiš da je gazda postavio sina na bitnoj poziciji, vidiš da sin nema blage veze, vidiš da loše ide, a gazda ne menja ništa u vezi toga... 

 

Jel bi se ti tu cimao i ulagao svoju energiju, volju? Sigurno ne kao kada bi tim bio korektno složen i vođen...

 

Zašto bi se stranci sa ugovorima na 1 ili max 2 godine tu nešto cimali ili digli glas kada im je jasno da je to volja ili ćef gazde? 

 

 

Link to comment

"Efes ima više od jednog igrača koji može da prenese loptu, kada su na terenu Vasilije Micić i Šejn Larkin onda imamo izbor koga možemo da napadnemo presingom, ali kada je tu i Krunoslav Simon, onda mora dobro da se razmisli. Nije bilo lako pronaći prave meč-apove u odbrani", istakao je Gavrilović.

 

Mora da se razmisli jbg...:Jova:

Sve mi se više sviđa Gavra!

Edited by Apollo Creed
Link to comment

Plavsic malo pustio muda...

 

Quote

Sada se sa sigurnošću može reći da Braun može biti upotrebljiv, ali nikako u dužim periodima na terenu, jer mu često pada koncentracija. U tranziciji je veoma opasan zbog dobre kontrole lopte i brzine, ali u postavljenim napadima često je neupotrebljiv jer dribla u mestu, nije veliki asistent, a posebno nije dobar šuter. Reklo bi se, solidan rezervni plejmejker za evroligaške standarde. U Zvezdi je prvi, Filip Čović se nikako ne snalazi na ovom nivou igre i ti problemi se ponavljaju na svakoj utakmici, pa deluje da je jedino rešenje angažovanje novog plejmejkera.

 

Link to comment

Ovi napadi na porodicu Čović su sinhronizovani i mi znamo iz kog centra se poturaju.

Neće nama Strahinjića Bana i forumi da određuju ko će igrati a ko ne, znamo mi dobro tu kuhinju a pokazaće i dokaze kod Dee i Sarape.:D

Link to comment

Juce je u nekoliko situacija bio pasivno agresivan prema Kuzmanovicu, da nisu u programu mozda bi se i posvadjali i Plavsic spavao na kaucu. U onim situacijama kad je govno zvalavo jedva cekalo da Braun nesto sjebe pa da sere. Kuzmanovic ima mentalitet onog seljackog ozlojedjenog komsije, nije tu samo sendvic. On je Kvinsi Milera nipodastavao cesto, secam se tekme protiv Himkija kad ovaj zakucava za +4 ili +5 na minut do kraja, a ovaj sere kako nije dobro sto nije iscedio vreme. :isuse::ph34r:

Proradi mi stitna od njega, gadi mi se lik mnogo vise od Filenceta. 

+ je bila ona jedna scena kad je Dobric dao trojku, a ovaj govori 'a ko drugi?' ... Pod hitno skinuti s televizije. 

Edited by Plajvi
Link to comment
5 minutes ago, Plajvi said:

secam se tekme protiv Himkija kad ovaj zakucava za +4 ili +5 na minut do kraja, a ovaj sere kako nije dobro sto nije iscedio vreme. :isuse::ph34r:

 

sećam se i ja.

to je valjda baš ova situacija.

s tim što se snimak prekida pre nego se Kuzmanović ubaci. ako je to taj poen.

 

 

Link to comment
 
sećam se i ja.
to je valjda baš ova situacija.
s tim što se snimak prekida pre nego se Kuzmanović ubaci. ako je to taj poen.
 
 
Nije ta, al ne menja suštinu. Mada je manji problem što nema mozga, kad onoliko nema kičmu.

Poslato sa SNE-LX1 pomoću Tapatoka

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...