Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2019/20


Ros

Recommended Posts

1 hour ago, harper said:

 

Predsednik KSS je bivsi predsednik KK Partizan, covek koji je sa te funkcije pretukao sudiju. Potpredsednik KSS je covek koji je na onom cuvenom klipu o Paspalju i njegovom sredjivanju igralista za basket rekao - super si ti ovo sredio, samo ne znam sta ti je trebala ova crvena boja - aludirajuci na boje Zvezde. Stvarno ne znam sta vi ocekujete od te ekipe.

 

Ne prane halu funkcioneri kss-a,vec sudije.One su nezavisne kao organizacija,savez recimo moze da pozove bilo koje sudije da sude kup ne moraju nasi nijednim pravilnikom to da rade.

Link to comment
4 hours ago, Блок_64 said:

 

Ne prane halu funkcioneri kss-a,vec sudije.One su nezavisne kao organizacija,savez recimo moze da pozove bilo koje sudije da sude kup ne moraju nasi nijednim pravilnikom to da rade.

 

Jeste, vrlo su nezavisni. Jos samo kad bi mogla da se zakljucavaju vrata od svlacionica u Vrscu bili bi jos nezavisniji.:D

Link to comment
4 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

Nema jedan jedini razlog da ne saradjuju savrseno. 

 

Ja mogu da zamislim bar dva. Jedan je crno a drugi crveno-beli. Meni su ove dve polufinalne utakmice vec ogadile kosarku, finale necu ni da gledam.

Link to comment

Ma kakvi, bukvalno dodinih tacaka nema sa reprezentacijom. niko od njih tako ne razmislja niti ih je kokoskov birao da namirava nekog. 

Link to comment

Ovo je za njih jedinstvena prilika u karijeri. Kapiram da se Miloju jebe za KKP tačno onoliko koliko se Jovanoviću jebe za Zvezdu. Ljudi su normalni.

Harpere, ja stvarno ne razumem šta te toliko ponese da sve vidiš crno(crveno) belo. Niko tamo neće žrtvovati karijeru i svoje lične šanse, seti se samo Divca, Vujoševića i Vujanića.

A Kokoškovu svaka čast na izboru i prilici koju im je dao. Neko od njih verovatno će ga smeniti jednog dana.

Sent from fav toy

Link to comment

Najveći uspeh ove utakmice besmislenog takmičenja je da se niko ne povredi. O nekoj regularnoj utakmici bez divljanja sa sudijama i rata na tribinama i autoputevima, niko ozbiljno ne računa.

 

Link to comment
2 hours ago, April said:

Harpere, ja stvarno ne razumem šta te toliko ponese da sve vidiš crno(crveno) belo. Niko tamo neće žrtvovati karijeru i svoje lične šanse, seti se samo Divca, Vujoševića i Vujanića.
 

 

Mozda imas pravo. Mozda sam ja samo umislio ovo ludjenje s tribina, klupa koje dobijaju tehnicke u seriji, trenere i igrace koji daju otrovne komentare. Mozda je ovaj Miskov omladinac Kojot u pravu. Videcemo veceras, osecam da ce to biti jedna dostojanstvena utakmica u slavu kosarke. Kako i prilici zemlji kosarke.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...