Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

ne znam odakle je screenshot kad se kosi sa onim što piše na zvanično sajtu. iskreno nem pojma šta je od ta 2, ali za sad se vodim prema zvaničnom sajtu. tj prilično sam siguran da nije prvo h2h, ali ako mi dokažete da grešim neću se šokirati.

 

u svakom slučaju nije toliko bitno da se sad razvlačimo i smaramo ljude, svakako idete vi i čelsi

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment

Ovo je jako, čovek okači link sa zvaničnog sajta sa vešću koju uopšte nije dobro protumačio, i još pride podjebava. Kada mu se na to ukaže, on okači random screenshot pitaj boga odakle :D

 

Jer ono, verovatno zvanični sajt PL širi fake news

Link to comment
4 minutes ago, 189- said:

 

 

mož...i prošle godine sam rekao bolje ake za ove pare nego megvajer za one ako već mora home grown :thumbsup:

Link to comment

Ne razumijem gdje je nesporazum.

 

H2H je ove sezone uveden kao dodatni prebijač kravate™. Naglašavam dodatni. Prvi kriterij je i dalje ukupna gol-razlika, a ako je ista, onda veći broj datih golova. Tek u slučaju da su svi ovi parametri jednaki, pristupa se H2H-kriteriju kao konačnom. Ako je i taj kriterij nedovoljan, ide se na majstoricu.

  • +1 3
Link to comment

eto...nije da mi treba izvinjenje, ali mislim da bi ceo forum malo više cenio rennea kad bi napisao - ruxine oprosti što sam sumnjao u tvoju stručnost, ne znam šta mi je bilo, trenutak slabosti. neće se više ponoviti!

Link to comment

meni je gotivno sto PL fura gol-razliku kao glavni tajbrejker. mislim da su jedini preostali u evropi koji to rade, bar u ovim ozbiljnijim ligama.

Link to comment
37 minutes ago, goofs said:

meni je gotivno sto PL fura gol-razliku kao glavni tajbrejker. mislim da su jedini preostali u evropi koji to rade, bar u ovim ozbiljnijim ligama.

 

You couldnt be more wrong. :D

Poprilično je 50-50, Englezi, Francuzi, Nemci, Dutch furaju golove. Španija, Italija, Rusija, Turska H2H. 

  • +1 1
Link to comment

Meni je zanimljivije kad se titula uzme sa dvadesetak bodova razlike pa zabune nema, koga briga za te vaše nerdy stvari tipa GD vs H2H

:nobles:

Link to comment
12 minutes ago, Weenie Pooh said:

Meni je zanimljivije kad se titula uzme sa dvadesetak bodova razlike pa zabune nema, koga briga za te vaše nerdy stvari tipa GD vs H2H

:nobles:

 

Jebi ga, zato niko neće napisati "Covid 19 Fever Pitch" o vašoj tituli.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...