Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Quote

OK je Lovren za jednog standardnog stopera. Sigurica je veci dio meca pa napravi 2 strasna kiksa na svakom drugom. To je ok za sezonu, ali kad se lomi top4, igraju finala ili derbiji, tad se posebno potrudi 

 

+1

Link to comment
12 hours ago, kipo said:

OK je Megvajer za jednog standardnog stopera ali ne za najboljeg. Sigurica je veci dio meca pa napravi 2 strasna kiksa na svakom drugom. To je ok za sezonu, ali kad se lomi top4, igraju finala polufinala ili derbiji, tad se posebno potrudi :fantom: Najskuplji. Kapiten. 

 

9 hours ago, Weenie Pooh said:

 

+1

 

Kukate ko da su vam štoperi Anđelo Ogbona i Isa Diop

Link to comment

Koja je računica između Lestera i Junajteda? Sad imaju isto bodova i istu gol razliku i UTD utakmicu manje. Ako dobije tu utakmicu, može nerešeno pa i poraz od Lestera sa manje golova nego što je UTD dobio WHU?

Link to comment

tako nekako, s tim što valja uzeti u obzir da svaki +1 za lester u poslednjem kolu očigledno nosi -1 za junajted, i da u slučaju iste gol razlike prednost ima lester zbog više postignutih golova (true story). tako da brendanara svakako ima šanse, posebno ako mu se magično oporavi bitnija polovina tima u međuvremenu :dry:

Link to comment
8 hours ago, Jean-Luc Picard said:

Kukate ko da su vam štoperi Anđelo Ogbona i Isa Diop

 

Ja ne kukam, po meni je Lovro odlična četvrta opcija. Za Maguiera vidi sa sektom :fantom: 

 

Nego, kamo vama onaj Meksikanac, Valbuena Balbuena?

Link to comment

nego ima neka bizarna priča da hoćemo da dignemo sekti alexisa za 20 milki. očigledno nema ništa od toga, ali priznajem da bi bilo jako smišno da ga sad pepara očigledno preporodi :happy:

Link to comment
20 minutes ago, čekmeže said:

Koja je računica između Lestera i Junajteda? Sad imaju isto bodova i istu gol razliku i UTD utakmicu manje. Ako dobije tu utakmicu, može nerešeno pa i poraz od Lestera sa manje golova nego što je UTD dobio WHU?

Ako manutd dobije WHU, Lester mora da dobije sa dva gola razlike

Quote

If two or more clubs finish level in the table when competing for the title or European qualification, or when relegation is at stake, their records in the head-to-head matches will now be used to separate them.

https://www.premierleague.com/news/1262217

 

ruxo me sad razočarao u nepozbavanju pravila

Edited by renne
Link to comment

Rules for classification: 1) Points; 2) Goal difference; 3) Goals scored; 4) If the champions, relegated teams or qualified teams for UEFA competitions cannot be determined by rules 1 to 3, rules 4.1 to 4.3 are applied – 4.1) Points gained in head to head record between such teams; 4.2) Away goals scored in head to head record between such teams; 4.3) Play-offs

Edited by Zed
Link to comment
40 minutes ago, renne said:

Ako manutd dobije WHU, Lester mora da dobije sa dva gola razlike

https://www.premierleague.com/news/1262217

 

ruxo me sad razočarao u nepozbavanju pravila

 

renne sad si me razočarao u nečitanju sopstvenih linkova :fantom:

 

In 2019/20 the team who have collected the most points in the head-to-head duels between the sides lying level on points, goal difference and number of goals scored, will take the highest finishing position, while the team with the fewest will take the lowest place.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...