Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Ono šo je meni nejasno je da tim koji igra ofanzivan fudbal dodvede nekretninu za štopera... Prosto, to nema smisla... Ako igraš otvoreno i napadački, štoper mora da je pre svega brz, njegova skok igra nema nekog smisla, ako je posed kod tebe, nema nabacivanja sa strane... Virgil jeste krupan, ali je za ovu ManU prevaru Usein Bolt...

 

Barsa je igrala sa Maskeranom kao štoperom, pored Pikea... Maskerano je 174 visok... I ništa im nije falilo...

Link to comment
3 minutes ago, radisa said:

Ono šo je meni nejasno je da tim koji igra ofanzivan fudbal dodvede nkretninu za štopera... Prosto, to nema smisla... AKo igraš otvoreno i napadački štoper mora da je pre svega brz, njegova skok igra nema nekog smisla, ako je posed kod tebe, nema neabcivanja sa strane... Virgil jeste krupan, ali je za ovu ManU prevaru Usein Bolt...

 

Barsa je igrala sa Maskeranom kao štoperom, pored Pikea... Maskerano je 174 visok... I ništa im nije falilo...

 

prvi put sam se zapitao oko pepove stručnosti kad je postalo jasno da bi on stvarno doveo megvajera da su mu dali pare :isuse:

pisao sam već da ne razumem kako je moguće da se sa megvajerom u timu igra visoka linija, ali mi rekoše da debelo preterujem...

Edited by Pokojni Ruxin
Link to comment
5 minutes ago, radisa said:

Ono šo je meni nejasno je da tim koji igra ofanzivan fudbal dodvede nekretninu za štopera... Prosto, to nema smisla... Ako igraš otvoreno i napadački, štoper mora da je pre svega brz, njegova skok igra nema nekog smisla, ako je posed kod tebe, nema nabacivanja sa strane... Virgil jeste krupan, ali je za ovu ManU prevaru Usein Bolt...

 

Barsa je igrala sa Maskeranom kao štoperom, pored Pikea... Maskerano je 174 visok... I ništa im nije falilo...

barca je imala posed od 75% na svakoj utakmici pa je gotovo abitno koliko im je visok stoper. 

 

izgleda da se zaboravlja kako je unitedova odbrana izgledala pre maguiera. nije brz ali bar zna nesto sa loptom

Link to comment
5 minutes ago, 189- said:

izgleda da se zaboravlja kako je unitedova odbrana izgledala pre maguiera. nije brz ali bar zna nesto sa loptom

Super... Si video kako ga ja Abraham sad izbacio iz igre? Ispao kao debil... To štoperu navodno te klase ne sme da se dešava...

 

Mislim, zna sa loptom, super... A jel' zna da igra štopera?

 

Link to comment
1 hour ago, kipo said:

A da. Ali to ionako samo Ruxo broji. Kad shity uzme samo.

 

aj navijamo svi da ole zabode bilo šta dogodine, pa makar se i ne brojalo :thumbsup:

Link to comment
1 minute ago, Pokojni Ruxin said:

 

aj navijamo svi da ole zabode bilo šta dogodine, pa makar se i ne brojalo :thumbsup:

Poredis Olea sa Pepom? To je veliko priznanje. Ole radi odlican posao, bice i trofeja.

Link to comment
17 minutes ago, radisa said:

Ono šo je meni nejasno je da tim koji igra ofanzivan fudbal dodvede nekretninu za štopera...

 

Kakvu nekretninu, vidi kako pleše:

 

 

  • Haha 2
Link to comment
8 minutes ago, radisa said:

Super... Si video kako ga ja Abraham sad izbacio iz igre? Ispao kao debil... To štoperu navodno te klase ne sme da se dešava...

 

Mislim, zna sa loptom, super... A jel' zna da igra štopera?

 

naravno da zna, samo lik izgleda smesno

Link to comment
2 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Kakvu nekretninu, vidi kako pleše:

 

 

E ovde sam popizdio. Jednu dobru vaspitnu je zasluzio za ovo. Koji min prije ovoga je postignut gol, i umjesto da koristi trenutak, on dribla Matar jbt

 

Just now, Pokojni Ruxin said:

jel megvajer najzabavniji deo ove usrane sezone, da ne kažem godine? discuss

Definitivno. Stouns i Mangala ne igraju ovu.

 

Panjina a la Fil Dzons.

Link to comment

OK je Megvajer za jednog standardnog stopera ali ne za najboljeg. Sigurica je veci dio meca pa napravi 2 strasna kiksa na svakom drugom. To je ok za sezonu, ali kad se lomi top4, igraju finala polufinala ili derbiji, tad se posebno potrudi :fantom: Najskuplji. Kapiten. 

Edited by kipo
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...