Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ja ga jesam nazivao poor mans Ceballosem, vrlo moguće da sam ubacio i pridev rahitičan :D

 

fresh off the boat GIF by ABC Network

 

Secam se da sam tebi objašnjavao da je BF glavom i bradom Xavi/Iniesta za Sebaljosa, a ti se posle kulturno zahvalio na objasnjenju ;)

Link to comment
10 minutes ago, John Coltrane said:

Ole 3puta tukao Pepa, ove sezone. 10 tekmi bez poraza uz gol razliku 24:2 i to bez Rashforda...

I Pogbe (cisto da uporedimo sa mrtvim murinjom koji bi se napricao prica). 8 cistih plahti (arle™) ! kuc kuc

 

Bruno bas dobar zasad. Ne znam sta je razlog da nestane u drugom pol, ali prvo je maestralno odradio, kao uostalom sve utakmice dosad. 

Edited by kipo
Link to comment
Just now, kipo said:

I Pogbe (cisto da uporedimo sa mrtvim murinjom kako bi se napricao prica). 8 cistih plahti (arle™) ! kuc kuc

 

Bruno bas dobar zasad. Ne znam sta je razlog da nestane u drugom pol, ali prvo je maestralno odradio, kao uostalom sve utakmice dosad. 

 

Pogbu ne racunam, nije prakticno uopste dao doprinos ove sezone.

 

B.Fernandes je utopio u defanzivno sivilo drugog poluvremena i psovao sam Olea kad ga je vadio iz igre. On moze da stane na loptu, da driblingom izludi protivnika koji vija rezultat, ima sjajnu dugu loptu, sta hoces. Cak i podebljan odbrambeni zid sa Baijem i MekTominijem mi se ucinio pederskim potezom, ali je uhvatio celavog prevaranta na ceku i odradio ga za sve pare, sa ovim drugim golom naravno.

Link to comment

Siti je skroz prso ali da ne umanjujem pobedu junajteda. Dobar Bruno, nadam se da nece da se smori prvim nizom remija ili poraza kao sto to obicno bivalo u junajtedu ovih godina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...