Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Sudije vole pitch side monitor na Selhurst parku, glavni sudija je gledao i preinačio crveni karton Warda u žuti. Ako se ne varam, monitor se pre toga gledao samo jednom, kada je žuti Milivojevića preinačen u crveni.

Link to comment

Pa kompenzacija, jasno.

 

Kakav hajp prati Brunoa™ na OT, skandira mu se ime na prvi dodir lopte, baš su se ljudi uželeli stardoma. Tako su svojevremeno i na Anfieldu kad god je stizao neki Aquilani ili Charlie Adam.

Link to comment
1 hour ago, Mindaugas Žukauskas said:

Ok, tvoj dojam. Ja sam ipak mišljenja da Robertson nije taj kalibar koji će pokušati dodavanje kroz noge u svom petercu. Da je neki Marselo, onda ok. Opet, ne kažem da nije indirekt, samo sam dojma da može da se polemiše o ovoj odluci.

 

+1

 

Sumnjivija mi je ta odluka oko indirekta nego ono oko penala nad Ingsom - čovek zadriblao kroz dvojicu, izgubio ravnotežu, i u padu zakačio Fabinjovo stopalo. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment
10 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

+1

 

Sumnjivija mi je ta odluka oko indirekta nego ono oko penala nad Ingsom - čovek zadriblao kroz dvojicu, izgubio ravnotežu, i u padu zakačio Fabinjovo stopalo. 

 

Ma da, potpuno mi je nerealan scenario da Robertson kao "najbolji levi bek na svetu":

 

1) Ne vidi Longa ispred sebe i dodaje kroz njega golmanu (ovo što tvrdi 189)

2) Uopšte pokušava backpass u peterac iako su na 7-8 metara od gola bar trojica igrača Sotona

 

Malo mi to neozbiljno za ovaj nivo fudbala, pogotovo za njega koji je osvedočena sigurica.

 

Penali i za Liverpul i za Soton su debatable, mada mislim da su dobre odluke, i Bobi i Ings su prelako pali.

Link to comment

Bobijev bi se možda i gledao da centaršut nije preleteo jedno pet metara iznad njega, ovako džabe.

 

Uspavanka na Traffordu, ovaj portugalski Mata lepo sarađuje sa onim starim španskim, ali ništa osim toga za sada.

 

Sa druge strane Vukovi našeg Nenada nikako da odigraju kontru do kraja, ili se Traore oklizne ili neko drugi nešto zajebe... i naravno, njihovi navijači opet plagiraju Firminovu pesmicu ubeđeni da se "know" rimuje sa "Mexico" :isuse: 

Link to comment

Vulve igraju jako sexy fudbal. Kratko i jebitačno. 

 

S druge strane, ne može se igrati sexy sa starcom Matom od 100 ljeta na krilu, pobogu Ole. Plus ovaj Pereira je jedna od većih neprijatnosti lige, greota potrošiti poziciju Brazilca na ovu pojavu.

Link to comment
4 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Vulve igraju jako sexy fudbal. Kratko i jebitačno. 

 

S druge strane, ne može se igrati sexy sa starcom Matom od 100 ljeta na krilu, pobogu Ole. Plus ovaj Pereira je jedna od većih neprijatnosti lige, greota potrošiti poziciju Brazilca na ovu pojavu.

 

Ne lige, nogometa uopšte. 

Link to comment

Pereira ima belgijsko državljanstvo, poziciju Brazilca troši Fred :fantom: 

 

Ne znam što ga ne cenite, dečko se baš trudi. A ume da izvede i ovo, jednom u pet godina: 

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...