Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

10 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

😃 ne preteruj, kod indirekta je vrlo jasno naznačeno da mora da se gleda namera igrača. Uostalom, što nisi okačio onaj detalj kad je Long oborio(?) Firmina na 5 metara, može i to da se prodiskutuje ;)

 

namera robertsona ovde je bila da se lopta vrati golmanu i da ovaj nekako ispuca, nije mislio da ce ovaj hvatati rukom. kakvo crno napucavanje. i u krajnjem slucaju da je hteo napucati napadaca, opet je promasio, golman podigao loptu - cist indirekt. ovo nije situacija kada defanzivac nespretno i slucajno zakaci loptu i ona dodje do golmana, nego direktno dodavanje ka golmanu.

nisam video tu sutiaciju, ni ne gledam utakmicu samo sam video ovu scenu na redditu.

 

svidja mi se inace ovo likovanje navijaca liverpoola, vrlo brzo fa moze da izabere novog (starog, znamo koga) ljubimca i onda ce biti nezapamcenog kmecanja na topiku. jedva cekam.

Edited by 189-
Link to comment

2-0 nakon (pasivnog) ofsajda :ziga:

Uzivam jos ovo malo dok smo ljubimci :D

 

a kmecanje??? pa docekasmo ga i mi :D  kme, kme :puke:

Edited by radnik
Link to comment
3 minutes ago, 189- said:

namera robertsona ovde je bila da se lopta vrati golmanu i da ovaj nekako ispuca, nije mislio da ce ovaj hvatati rukom. kakvo crno napucavanje

 

Ok, tvoj dojam. Ja sam ipak mišljenja da Robertson nije taj kalibar koji će pokušati dodavanje kroz noge u svom petercu. Da je neki Marselo, onda ok. Opet, ne kažem da nije indirekt, samo sam dojma da može da se polemiše o ovoj odluci.

Link to comment
6 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

 

Ok, tvoj dojam. Ja sam ipak mišljenja da Robertson nije taj kalibar koji će pokušati dodavanje kroz noge u svom petercu. Da je neki Marselo, onda ok. Opet, ne kažem da nije indirekt, samo sam dojma da može da se polemiše o ovoj odluci.

pa ne mislim da je on hteo da mu doda kroz noge ;D mislim da ga nije ni video, no nebitno.

Link to comment
Just now, 189- said:

pa ne mislim da je on hteo da mu doda kroz noge ;D mislim da ga nije ni video, no nebitno.

Ja isto mislim da hteo da vrati da Allison ispuca, a da je ovaj uhvatio rukom...

 

Ja bih svirao indirekt... :fantom:

Link to comment

Ovo sto radi odbrana Vest Hema, tako se ispada iz lige.

 

Iz potpune dominacije su sami sebi dali tri gola. Prvo Fabijanski boksuje loptu u Ogboninu glavu. Posle Diop reaguje kao da je istovremeno slep, gluv, pijan i drogiran. I na kraju dvojica mase loptu posle centarsuta.

Edited by J.R. Cash
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...