Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

39 minutes ago, John Coltrane said:

Otkad je ovo tema gde se komentarisu licne finansije :laugh: Pobogu ljudi.

 

Ne znam, sećam se nekog insistiranja na temu 75 miliona ...

 

Link to comment
1 minute ago, copkillah said:

 

Pa ništa, komentarišemo i dalje u tom stilu :fantom:

 

 

Pa to ti kazem - ziva tema za ljubitelje fudbala. Al dobro Meaca ionako tvrdi da je fudbal umreo.

Link to comment
8 hours ago, Meazza said:

^

Nisam nikad razmisljao o tome, najiskrenije. Kad je Berluskoni kupovao nisam razmisljao o njegovim parama, zanimalo me je jedino da dodje dobar igrac. A jos mi je cudnije to sto se neko brine za finansije jednog od najbogatijih klubova na svetu.

А после ти као смета што раде Јувентус, Реал, Сити...

Link to comment

Pa to je generacijska prica, ja ni ne znam ni za sta drugo osim ovog fudbalskog modela. Poceo sam ga gledam fudbal '94. Bilo bi donkihotovski da se oko toga bunim znajuci da su monopoli i mafijaski karteli prirodno stanje u ogoljenom kapitalizmu pa o tome ni ne razmisljam. Ono sto mi se nije svidjalo ni kad je uvedeno, a cega se dobro secam iako sam bio klinac, je kad su ukinuli Kup Pobednika Kupova i obezvredili Kup UEFA tako sto su dozvolili da cetiri kluba iz jedne zemlje mogu u LS. Isto mi se ne svidja sto povecavaju broj ucesnika Eura, ne svidja mi se tumacenje pravila vezanih za penale i uopste kontakte, nagradjivanje dajvera, ekstremno negativne fudbalske taktike, nerviraju me neki narativi, srozavanje sportske kulture, senzacionalisticko novinarstvo i stvari tog tipa. A o ekonomiji nikad nisam ni razmisljao osim sto pocinjem da kapiram da je sve to neko pranje novca a ne biznis i da je uvek tako i bilo. 

Edited by Meazza
Link to comment

Mene nervira sto su uveli 3 boda za pobedu umesto 2, i 3 izmene, i sto se ligaske utakmice igraju i petkom i ponedeljkom, a nekad se dobro znalo svi igraju utakmice nedeljom osim sasavih Engleza

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...