Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

1 minute ago, Meazza said:

 

Iz ugla navijaca hocu reci, obviously.

 

Pa, kako ti kao navijac "vagas" za i protiv kad je u pitanju neki transfer?

Link to comment

^

Nisam nikad razmisljao o tome, najiskrenije. Kad je Berluskoni kupovao nisam razmisljao o njegovim parama, zanimalo me je jedino da dodje dobar igrac. A jos mi je cudnije to sto se neko brine za finansije jednog od najbogatijih klubova na svetu.

Link to comment
17 minutes ago, John Coltrane said:

Pa to igra odavno. Tj. samo to i igra.

 

Čime je zaslužio tu čast, jel' nekad nešto odigrao a da nije bio prodor sa krila?

 

Imate mrtvog Matu, imate belgijskog Kutinja, zašto gurati evidentnog nemača pojma da izigrava kreativca?

Link to comment

otkad je prvi tim na tabeli spucao 150m u golmana i štopera zaista ne znam koliko ima smisla diskutovati o parama. kako se takmičiti protiv toga ako ne novcima.

Link to comment
3 minutes ago, Meazza said:

c. A jos mi je cudnije to sto se neko brine za finansije jednog od najbogatijih klubova na svetu.

Previse popio za gledanje, taman za slusanje jj kejla, ali ovo potpisujem debelo

Link to comment
9 minutes ago, Meazza said:

Kad je Berluskoni kupovao nisam razmisljao o njegovim parama, zanimalo me je jedino da dodje dobar igrac. A jos mi je cudnije to sto se neko brine za finansije jednog od najbogatijih klubova na svetu.

  

4 minutes ago, kipo said:

Previse popio za gledanje, taman za slusanje jj kejla, ali ovo potpisujem debelo

 

Pa obično je argumentacija "za te pare može da se nađe i nešto bolje", zar ne?

Link to comment
6 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

Čime je zaslužio tu čast, jel' nekad nešto odigrao a da nije bio prodor sa krila?

 

Imate mrtvog Matu, imate belgijskog Kutinja, zašto gurati evidentnog nemača pojma da izigrava kreativca?

 

Lingard je neko vreme i umeo biti koristan kao SS pre nego kao AMC. UTD palija po bokovima, ceka kontre, kakva crna kreacija.

 

Gura Pereiru na "kreativca" a ovaj vise lici na "re-kreativca".

 

 

Link to comment
4 minutes ago, Weenie Pooh said:

  

 

Pa obično je argumentacija "za te pare može da se nađe i nešto bolje", zar ne?

Sad ne znam sta bese, ali ovaj shity treba ugasiti. stop

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

Gura Pereiru na "kreativca" a ovaj vise lici na "re-kreativca".

 

Eto, ja pohvalio čoveka a on odmah dao autogol da me demantuje :sad: 

Link to comment

Pa dobro™ ima i taj revanas :fantom:

 

edit: Nadam se da svi primecuju razliku kada je Megvajer na terenu!?

Edited by John Coltrane
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...