Jump to content
IGNORED

Premier League 2019-20


ArleKino

Recommended Posts

Sefild opasan tim. Aguera povratnika saigraci pravo izbjegavaju :laugh:

 

  

7 minutes ago, renne said:

Posle titule, sledeće godine pulđani peti

mmw

 

Sledećih 30 :fantom:

Edited by kipo
Link to comment
18 minutes ago, renne said:

Posle titule, sledeće godine pulđani peti

mmw

 

a dobro da ne preterejumo baš, sasvim je realno da mogu da se umešaju u borbu za četvrto mesto i sledeće sezone. mislim prva tri mesta smo očito mi, brendan i ole, kontam biće ili oni ili murinjo to preostalo.

Link to comment
3 minutes ago, Redoran said:

Gledao sam drugo poluvreme na Enfildu. Da li neko može da mi objasni kojom vlaškom magijom je Liverpul dobio ovu utakmicu?

 

Jedna od najgorih utakmica Liverpula u PL u poslednjih godinu dana, možda i najgora. 

Link to comment
22 minutes ago, Redoran said:

Gledao sam drugo poluvreme na Enfildu. Da li neko može da mi objasni kojom vlaškom magijom je Liverpul dobio ovu utakmicu?

 

Var, sudija, FA, masoni, iluminati, i delom što je Espirito Šanto odmarao dve najveće uzdanice.

Link to comment
1 hour ago, ArleKino said:

Moyes se vratio u West Ham.

 

Nije trebao ni odlaziti, realno.

 

24 minutes ago, copkillah said:

 

Jedna od najgorih utakmica Liverpula u PL u poslednjih godinu dana, možda i najgora. 

 

Ja gledao prvo pol pazljivo, drugo ovlas, ali lpool igra fenomenalno non stop. Svabo je napravio frankestajna gladnu zver. Majmun je usao u tenak

Link to comment
6 hours ago, Pokojni Ruxin said:

koliko je var i štojesigurnosigurnoje suđenje liverpulu sjebalo celu sezonu, da nije brendana tačno bih se lagano isključio do jula

 

šta mi napraviše od nba-a, najgora sezona ikad :isuse:

Издржи Руксо. Само још пет месеци.

6 hours ago, John Coltrane said:


Meni nista nije problematicno.

 

6 hours ago, John Coltrane said:

Hocu da gledam fudbal, ne nacrtnu geometriju.

Са нацртном ово везе нема.

5 hours ago, renne said:

Posle titule, sledeće godine pulđani peti

mmw

У литар жестине да је ливерпул у прва два?

Link to comment
7 hours ago, Redoran said:

Gledao sam drugo poluvreme na Enfildu. Da li neko može da mi objasni kojom vlaškom magijom je Liverpul dobio ovu utakmicu?

Odbranom. Klopovi počeci u Engleskoj i utakmice na gol više kao protiv Noriča 4-5 su daleko iza nas. Sada se igra da se postigne gol, i onda posed i odbrana. Wajnaldum i Henderson sa odbranom su vrteli loptu do besvesti, pomoglo je što i gosti nisu nešto pritiskali. Kad je malo zaštekalo ušao Keita i zategao. Više puta se ove godine desilo da dobiju prvi gol , pa je onda vijanje i okretanje rezultata, ali nekih ubedlivih pobeda je malo, paradoksalno najveći rezultati u poslednje vreme su protiv najjačih, Sitija i Lestera.

Link to comment
8 hours ago, copkillah said:

 

Jedna od najgorih utakmica Liverpula u PL u poslednjih godinu dana, možda i najgora. 

Ne može  biti gora od one protiv Votforda nikako.

Link to comment
5 hours ago, čekmeže said:

Odbranom. Klopovi počeci u Engleskoj i utakmice na gol više kao protiv Noriča 4-5 su daleko iza nas. Sada se igra da se postigne gol, i onda posed i odbrana. Wajnaldum i Henderson sa odbranom su vrteli loptu do besvesti, pomoglo je što i gosti nisu nešto pritiskali. Kad je malo zaštekalo ušao Keita i zategao. Više puta se ove godine desilo da dobiju prvi gol , pa je onda vijanje i okretanje rezultata, ali nekih ubedlivih pobeda je malo, paradoksalno najveći rezultati u poslednje vreme su protiv najjačih, Sitija i Lestera.

Naravno, sto kaze Ferguson jaka odbrana ti donosi trofeje...i Miljanic je dok vodio Zvezdu imao recept za osvajanje lige - pobeda kuci, nereseno u gostima i eto titule

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...